Com 40

Skalmierzyce

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 1 ocen.

Com 40
2 1 6 1

Opinie o Com 40

Ccc

Ten zakład to jedna wielką meczarnia zwłaszcza pod względem psychicznym , straszenie pracowników, nie mowiac już o mobbingu,lideka nie mowiac juz pelnym nazwiskiem P wymaga od pracowników wiele , a swój czas w pracy zabija siedzeniem na FB , czasami dziwie się kto takich ludzi trzyma na takim stanowisku , taką prawda że coraz więcej ludzi się zwalnia albo przechodza rekrutację i jednak nie przychodzą do pracy bo nie zbyt dobre opinię słyszą , szczerze nie dziwie się im ! Niech ktoś sie w końcu za ten burdel wezmie !

Zostaw opinię o Com 40 - Skalmierzyce

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Com 40