Selekt

Opinie o Selekt

Jola

Witam! Czytam tak opinię i szczerze jeśli chodzi o tą agencję to wydaje mi się w porządku bo zawsze odpisuja nie traktują ludzi obojętne tak jak w co niektórych agencjach robią.Pozdrawiam

Zostaw opinię o Selekt - Bełchatów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Selekt