PHU Rolmax Gabriel Kurzyna

Opinie o PHU Rolmax Gabriel Kurzyna

rolnik 90

zamawiam prasę 8 grudnia 2017 roku na umowie data dostarczenia to 13.04.2017 rok a do tej pory nie dostałem informacji kiedy będzie do odbioru brak słòw,na sianokosy zostałem bez maszyny,jestem oburzony jak tak można traktować ludzi!

oszukany

Atmosfera w firmie jest zawsze napięta właściciel firmy razem z rodziną traktują pracownika jak śmiecia i potencjalnego złodzieja oficjalnie podstawa a reszta pod stołem

Zostaw opinię o PHU Rolmax Gabriel Kurzyna - Świdnik

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU Rolmax Gabriel Kurzyna