Leks

Opinie o Leks

Samarytanin

Odnosnie zakladu zp4 technolog zastepujacy glownego kierownika [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sie zna na takiej produkcji i sama niewie jak ma zarzadzac ludzmi i jak zrobic dobrze grafik dla ludzi bo daje ludzi kturzy robia co innego i wiedza co maja robic na tym stanowisku dobrze i szybko daje je do czego innego gdzie niema pojecia za co maja sie tam wziasc do pracy

Zostaw opinię o Leks - Sulęcin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leks