Opinie o PIO-WAL obuwie wp.jankowscy w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy PIO-WAL obuwie wp.jankowscy, a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PIO-WAL obuwie wp.jankowscy o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIO-WAL obuwie wp.jankowscy w Warszawa

Paulmc Nowy wpis

Odradzam kupowanie w sklepach PIO-WAL. Przyszedłem ostatnio z reklamacją butów, bo po jednym dniu noszenia wyglądały jak najgorszy szmelc z sieciówek. Właściciel nie chciał przyjąć reklamacji, bo według niego wszystko było w porządku. Sugerował, że się, uwaga NAWALIŁEM (?!) i nie pamiętam, że zniszczyłem buty. Powiedział, że to moja wina a ja przyszedłem szukać GARBATEGO (?). Żałuję, że nie nagrałem wszystkiego na kamerkę, bo to najlepiej świadczyłoby o totalnym braku poziomu u tego pana. Ostatni raz z taką arogancją i butą spotkałem się może w latach 90-tych ubiegłego wieku. No ale widać, że w firmie nadal panują standardy z czasów słusznie minionych. Nie polecam absolutnie.

Klientka

Pan w┘laścieciel zatrzymal się w czasach PRL, obce jest mu Klient ustatsfakcjonowany. Nie zna przepisów Konsumenta, niemiły, odradzam zakupy i pracę w tym sklepie. Problem z reklamacjami.

Zostaw merytoryczną opinię o PIO-WAL obuwie wp.jankowscy - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PIO-WAL obuwie wp.jankowscy