Axis

Opinie o Axis

Paulina

Witam. Omijajcie ten sklep z daleka. Właściciel próbuje wcisnąć każdemu rower nawet taki który jest albo za duzy, albo za mały, ponadto irytuje się jak komus nie podoba się kolor. Nie przymuje żadnych zwrotów. Na serwis trzeba długo czekać. Beznadzieja, brak fachowego podejscia do klienta.

Zostaw opinię o Axis - Piekary Śląskie

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Axis