euro net

Leszno

Opinie o euro net

uczciwa

witam ...obsługa w tym sklepie jest żenująco skandaliczna...pracownicy kompletnie nic nie umieją zdają sie tylko na informację pisaną na opakowaniu danego towaru...i nic poza tym...patrza tylko na cene towaru oczywiście najwyzsza i tym oto sposobem kierują się niby ze towar najlepszy i to nie tylko w tej branzy tak jest dosłownie wszędzie...obrazaja bardzo wulgarnie straszac niby czym ja się pytam?i szacunku nie mają za grosz....nie dziwi mnie fakt iz w tym naszym ubogim w kwalifikacje kraju ludzie rzekomo ktorzy sa kierownikami tak sie zachowuja i nawet słowa przepraszam nie znaja...dlatego nie oczekuję nawet tego słowa bo to bbb mało i uczynię wszystko aby euro net manhatan leszno jana pawła 16 stracił wszystkich klientów...za to ze doprowadzaja mnie do stanu kresu wytrzymałości i wciskaja mi moje niby kłamstwo i bezczelność co jest ich przywarą....LUDZIE BŁAGAM WAS NIE KUPUJCIE W TYM ODDZIALE KOMPLETNIE NIC I INNYCH TEŻ....BARDZO WAS PROSZĘ TO MOŻE CHOC NA CHWILĘ BĘDĘ USZCZĘŚLIWIONA....

Zostaw opinię o euro net - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie euro net