Promore

Gdynia

Opinie o Promore

Marta

Czy Promore korzysta z usług agencji pośrednictwa pracy? To będzie dodatkowo cenna informacja dla osób, które są bezpośrednio zainteresowane pracą w Promore. Firmy z tego obszaru coraz częściej korzystają z pomocy agencji i firm HR=-owych.

Marta

@Marek a możesz nam opowiedzieć, jak wyglądał dokładnie proces rekrutacji i zdobywania pracy dzięki Promore?

Marek

Dzięki nim znalazłem pracę. Zarobki takie sobie ale praca jest więc nie narzekam! Ogólnie profesjonalni i mili ludzie tam pracują.

Jacek

Bardzo fajne te warunki w takim razie @200. Fajna też jest oferta na negocjatora telefonicznego, bo zapenwiają atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i uzyskiwanych wyników, umowa o pracę, elastyczny czas pracy.

hm

Na Pracuj wiszą teraz ogłoszenie, przedstawiciel handlowy, umowa zlecenie, wyszukiwanie jak hiena ofiar wypadków, naprawdę super oferta :)

Alicja

Jestem ciekawa ile osób szukają na stanowisko Specjalista ds. handlowych rynki z językiem włoskim. Firma jest wiarygodna bo mój kuzyn pracuje już dwa lata to chyba zadowolony.

Adam

a słyszeliście może o tym jak przebiega rekrutacja?

Marian

? 1400 zarabiam w wieku 19 lat Uważam ,ze to ok

ww
@Arek 06.05.2015 11:29
? 1400 zarabiam w wieku 19 lat Uważam ,ze to ok

Jesteś głupim trollem? Wynajęcie pokoju w Wawie i opłacenie rachunków kosztuje 3/4 tego co on zarobi. A jedzenie, ubranie, transport? R O D Z I N A? Albo jesteś idiotą, albo trollem.

Jarek

Zarobki może nie najlepsze ale praca jest. Rozmowa konkretna. Polecam!

Tomasz

Dzieki Promore znalazłem pracę. Doradca klienta w CitiBanku. Polecam ich.

Zostaw opinię o Promore - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promore