Rtv euro agd

Opinie o Rtv euro agd

Zielony

Jak ktoś chce zarabiać 2500zl to musi pracować 210h miesięcznie. Proszę nie wierzyć kierownikowi niby miły z twarzy a kłamie jak z nut. Praca w sezonie po 220 minimum dużą rotacja ludzi wiecznie brakuje im ludzi na obszarze 3 wiec pracujesz wszędzie .Byłem świadkiem jak po 12h pracy zabronił wyjść pracownikowi z zakładu ochroniarz dostał telefon od szefa obszaru masakra.Nie polecam tej firmy !!!

Zostaw opinię o Rtv euro agd - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rtv euro agd