Konsalnet Ochrona

Opinie o Konsalnet Ochrona

KrówkaOna

Rozpędzili się tak że nawet złodziei zatrudniają na stacji monitorowania. Pan były radca prawny szeroko opisany na GoWork AJ Jacek Kotowicz skazany za oszustwa chwali się wszędzie ( też na FB) że rozpoczął pracę w monitorowaniu Konsalnet i w zwìązku z tym oferuje " dodatkowe" usługi za odpowiednim wynagrodzeniem bo kasy konsalnet to mało daje.

Vol57meR

Nie dość,że "rządzą&quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] konfidenci i inne ścierwa,to jeszcze z Obiektu ochranianego potrafią zrobić własny"FOLWARK",nie licząc się ze współpracownikami,którym co najgorsze nic nie mają do zarzucenia,traktując ich jak"wymięte szmaty"!

Zostaw opinię o Konsalnet Ochrona - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konsalnet Ochrona