UFX

UFX
3 12

Opinie o UFX

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w UFX? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotne!

Marek

w takim razie, jakiego brokera polecacie?

ABT.

Ja się wypowiem dosyć nieprzyjemnie. Pracowałam tam od października do połowy grudnia. Miałam za menadżerkę pewną osobę, która w ogóle nie znała się na tym, co robi. Organizowała nam mityngi, których ciągle powtarzała "ch*j mnie obchodzi czy chcecie zarabiać na siebie, ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] macie robić wyniki, bo za co do ch*ja kupię prezenty dzieciom na święta?!". (oryginalny cytat, jeden z wielu w podobnym tonie). Gdy poszłam na zwolnienie lekarskie, wysłała osobę z biura, żeby przyjechała do mnie po kartę do wejścia do budynku, najpierw opierdalając mnie słowami "na cholerę ci ta karta, jak cię nie ma! masz ją przy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a mam tu chłopaka pierwszy dzień i jest mu potrzebna! więc zdejmij ją z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oddaj!". A muszę dodać, że pracowałam wtedy już wtedy 3 miesiąc. Gd poprosiłam ją na rozmowę, bo usłyszałam, że pewna osoba z teamu gada na mój temat głupoty, a także mnie obraża, usiadła i powiedziała "sobie wyjaśniajcie, ja się mam to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i słucham". Chłopak mi jechał, a ona ciągle grzebała w telefonie. Co jest kolejną sprawą - cały czas nie można było się do niej dodzwonić, ponieważ cały dzień w biurze siedziała i nawijała przez telefon służbowy w sprawach prywatnych. Jak zwróciła mi uwagę, że nie mam wyników, powiedziałam, że jeszcze nie miałam żadnego szkolenia z tego -opowiedziała - ze jak nie?- na początku miałam. Miałam. Wyglądało to tak - sprzedaży nie będziemy wam robić, bo menadżerowie was nauczą. G*wno prawda. Menadżerka nie robiła nic, poza wyzywaniem nas i darciem mordy codziennie. Zwolniła mnie, po tym, jak trzy 3 dni byłam na zwolnieniu lekarskim z powodu zapalenia płuc. Nie polecam. Obiecują super warunki, opowiadają, jak to się w innych firmach gnoi człowieka, ale sami robią to samo.

ABT.
@ABT. 20.01.2017 17:19

BTW. Dając mi leady, swego czasu poprosiłam o tzw. "hot leady" 25 listopada, żeby mieć z czego dzwonić do ludzi, którzy rejestrowali się na platformie. Dała mi leady mi leady dokładnie zalogowane z 24 listopada, które zostały obdzwonione tego samego dnia ok. 10 rano i z notatkami albo, że "nie logowały się, a ktoś podał taki numer", albo, że nie są zainteresowane. Ja miałam je obdzwonić tego samego dnia o godzinie 12.30-13.00. Takie to były "hot leady".

STANUR

Witam wszystkich inwestorów! Mam ponad roczne doświadczenie ze współpracy z firmą UFX, więc wiem o czym piszę. Moje wnioski są następujące: ich brokerzy zobowiązują się pilnować rachunku ich klienta, doradzać w co inwestować i chronić przed stratami. Praktyka jest taka: sami dzwonią aby namówić do inwestowania w konkretne walory, np. indeksy, waluty, surowce. Mają cały czas podgląd co się dzieje na rachunku swojego klienta, jeśli transakcja nie przynosi spodziewanego zysku, to nie zadzwonią z radą aby zamknąć nietrafioną transakcję przynoszącą straty, tylko namawiają do dalszych wpłat, do uzupełniania rachunku. Ich działania są zafiksowane w jednym kierunku - na wyciągnięcie jak największej kasy od klienta. Stratami się nie przejmują. Przecież to nie ich pieniądze. Oni swoją prowizję i tak dostaną a jeśli doprowadzą klienta do ruiny to zmieniają skompromitowanego brokera, mówią, że ten już to nie pracuje a następny którego przydzielają do współpracy, to dopiero jest fachowiec że ho, ho. Oczywiście pod warunkiem, że klient podniesie się po porażce i wpłaci kolejne dolary. Ja tak miałem dwa razy. Na początku straciłem parę tysięcy dolarów przez J. Gaczkowskiego a później znacznie więcej przez W. Walczaka. Ostrzegam przed współpracą z tymi panami. W momencie kiedy wszystko się wali i najbardziej potrzebna jest ich pomoc doradcza, nie było z nimi kontaktu, ich telefony mają przepełnione skrzynki a sami nigdy nie odbierają telefonów bezpośrednio. Ten system działa w jedną stronę: jak chciałem wycofać część zysków to zaraz dzwonili z zapytaniami czy na pewno wiem co robię i pobierali takie spready, że do mnie docierały nędzne resztki. Po wyciągnięciu ode mnie wszystkich pieniędzy, kiedy upewnili się, że nic więcej już nie uda im się wycyganić, dowiedziałem się, że mój ostatni "opiekun" również się nie sprawdził i został odsunięty pomimo, że tak był wcześniej zachwalany a sam przedstawiał się jako specjalista pracujący dla najlepszych top-klientów. Teraz, kiedy już mają mnie kompletnie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo nie stwarzam okazji do zarobku, nawet zwykła prośba o sporządzenie bilansu mojego inwestowania za ich pośrednictwem, jest kompletnie olewana pomimo dwukrotnego zwracania się do nich za pośrednictwem ich własnego formularza kontaktowego. OSTRZEGAM WSZYSTKICH, NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ, CHROŃCIE SWÓJ KAPITAŁ.

gruby

Od jakiegoś czasu współpracuję z firmą Ufx, na początku mojej przygody było ciężko się odnaleźć ale dzięki pomocy opiekuna udało mi się zrozumieć platformę. Współpraca przebiega dobrze, opiekun informuje mnie na bieżąco co dzieję się na platformie z moim kapitałem. Bardzo mi się podoba ta współpraca, postanowiłem podzielić się swoim doświadczeniem z innymi, ponieważ sam szukając informacji na temat tej firmy nie do końca byłem przekonany. Jednak postanowiłem zaryzykować i nie żałuję! Od dłuższego czasu śledziłem poczynani innych brokerów i zasięgałem porad moich znajomych, którzy też inwestują w ten sposób, i dowiedziałem się jednej istotnej rzeczy inwestycje w ten sposób to nie zabawa, ktoś kto nastawia się na szybki zysk i najlepiej z jak najmniejszego kapitału często kończy się tym, że traci swoje pieniądze. Pazerność nie popłaca!!! Nie wiem jak wy, ale ja widzę w tym potencjał i naprawdę zarabiam na tym. Mam nadzieję, że moja współpraca z firmą UFX będzie przebiegała tak jak do tej pory. Polecam biuro z Warszawy, byłem u nich na spotkaniu i są to profesjonaliści, którym warto zaufać. Twoja opinia oczekuje na moderację.

Kazik
@gruby 15.11.2016 10:12

Poczekaj jak Cię wyzerują.

Gabor

dobry broker, z dobrymi spreadami. kożystam z UFX i nie narzekam.

Maro
@Gabor 14.10.2016 13:22

Sieroto , pisze się korzystam . Taki broker dobry , tak jak ty ze swoim słownictwem. Wracaj do szkoły.

Tomek

Nie wiem co wam nie pasuje ... obsługa naprawde profesjonalna , dbaja o klienta, przynajmniej o mnie :) Milo sie współpracuje pozdrawiam ,:)

Marcin
@Tomek 22.09.2016 12:37

Poczekaj, aż Cię wyzerują, potem się wypowiadaj :)

Stefan

Jeśli ktoś nadal się waha czy warto pracować dla tej "firmy" zapraszamy do przeczytania opinii o rekrutującej dla nich pracowaników UPL Marketing. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,979232

Michalina

Oszuści.

namawiany

wszystko straciłeś w ciągu 5 dni ? mnie namawiają na wpłatę nie wiem czy wejśc w to . ostatnio te konktrakty terminowe modne zrobiły się . ciekawe dlacego

Joni
@namawiany 17.06.2016 12:59

Ludzie opamiętajcie się. Czy nie ma na rynku normalnych brokerów? Dyskutujecie o tym czy kupić chiński samochód zamiast niemieckiego. To absurd

Igor

Zdecydowanie odradzam. Byłem 5 dni klientem tej "firmy", doradca na moje życzenie prowadził mnie "za rączkę" jak inwestować żeby zarobić i pilnował każdego mojego ruchu. Po 3 dniach straciłem wszystko...

bylypracownik

Nie polecam. beznadziejne szkolenia prowadzone po angielsku, tłumaczone na polski - strata czasu, bo trwają dwa razy dłużej niż powinny. Biorą każdego z rekrutacji. Potem to już tylko praca w stresie, częste krzyki managera oraz poganianie przez prezesa z Izraela, aby najlepiej przez cały czas pracować na stojąco. Godziny 09.30 - 18.30. częste nieodpłatne nadgodziny wynikające z ciągłej presji i krzywych spojrzeń prezesa gdy kończy się pracę punktualnie. Praca dla ludzi bez żadnego doświadczenia oraz studentów bez życia prywatnego. Ogromna rotacja, ludzie przychodzą i odchodzą cały czas

xyz

Czy łatwo jest się dostać do pracy w firmie UPL MARKETING? Jak wyglądają etapy rekrutacji?

były
@xyz 13.05.2016 16:14

jak pracowałeś kiedyś w telemarketingu i umiesz salować z charyzmą to wezmą Cie bez problemu. Nie ma większych wymagań.

Sandra

Stanowczo odradzam tego brokera. Co prawda mają niezłe spready ale przy dynamiczniejszym rynku reqoty praktycznie są przy każdej transakcji (dla porównania mam jeszcze konta u dwóch innych brokerów i u żadnego nie było problemu). Co więcej z niektórych pozycji nie da się wyjść albo nie da się ustawić SL. Pojawiają się komunikaty "Cena nie rynkowa" albo "Rynek zamknięty" i inne bzdury. Szczególnie na rynku złota - nie ma możliwości modyfikacji zlecenia, przynajmniej na tę chwilę. Możesz wstawić zlecenie i jeżeli nie ustawisz SL czy TP od razu to później już nie ma na to szans. Oczywiście mówię o kontach real. Podsumowując - żenada.

Zostaw opinię o UFX - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UFX