Aco Engineering Sp. z o.o. Opinie

Opinie o Aco Engineering Sp. z o.o. Opinie

Filtruj opinie po kryteriach:

Ukraina
 Opinia

Tam rządzą jasiki z Kazimierza wiec liczy sie rodzina koledzy a reszta to hołota wiec jak nie liżu dupu masz....nie polecam mam nadzieję ze w koncu PIP tam wjedzie!

Katarzyna
@Ukraina 15.12.2018 21:55

Ale bardzo prosiłabym o pisanie w kulturalnym tonie, bez wulgaryzmów i obrażania nikogo - tu na forum naprawdę nie jest to potrzebne. Można wyrazić swoją nawet negatywną opinię w sposób rzeczowy i kulturalny. Może spróbujesz? Długo pracujesz w Aco Engineering?

ght
 Opinia

mobingu w tej firmie doświadczyłem także nie polecam nikomu

Katarzyna
@ght 06.11.2018 09:57

Czy mógłbyś podjąć także jakieś inne aspekty ważne w pracy? Ciekawi mnie na przykład, czy pracownikom Aco Engineering przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne. A może można liczyć na jakieś ciekawe dodatki do wynagrodzenia?

Popek
 Opinia

(usunięte przez administratora) jak wszedzie,jak jest robota to potrzebuja ludz, nie ma to nie potrzebuja ,ale przynajmniej pieniadze sie zgadzaja, zawsze na czas no i stawki tez ok

Spawaluch
 Opinia

Nie polecam. Coraz gorsze zarobki. Ludzie pracujący na kontrakcie w Holandii mają po raz kolejny mniejsze wypłaty od 1tys do kilku tys. W biurze tłumaczenie ze to przez wyzsze holenderskie podatki

Sylwek
@Spawaluch 13.11.2017 14:19

Potwierdzam to co mówisz. Dzwonił do mnie kolega z tego kontraktu na Danone

srajacy zarem
@Sylwek 13.11.2017 15:16

a ty masz wogole kolegow????

Gregor
 Opinia

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakie macie zarobki i czy coś z socjalu jest?

Były pracownik.
 Opinia

Nie polecam firmy ACO, wszystkie poprzedne opinie w 100% pokrywają się z prawdą!!! Dodam także że pracownicy z tak zwanych pośredników... Mają większe prawa niż ludzie na działalności czy też umowach. Po prostu wchodzenie w du...e . Nie szanują pracownika tylko efekty pracy, o podwyżkę to na kolanach trzeba by prosić!!! Bardzo nie stabilnie z pracą, raz robią po dwanaście i więcej, do tego weekend a za moment stop bo kończy się praca!!!! Gdy komuś nie pyknie i kończy się umowa gdy pracy brak z automatu wypad z pracy... Omijać z daleka!!!!!!!!!!!!

Opinia

Jak przedstawia się sytuacja aco engineering sp. z o.o opinie na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Kędzierzyn-Koźle i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Igor
 Opinia

Jak mamy dobra prace to narzekamy. Nie potrafimy docenić tego co mamy!!!

Praca dla człowieka
 Opinia

Nie pchajcie sie do tej firmy banda banda i jeszcze raz banda ludzi traktuje sie jak zero stawki ok ale bez nadgodzin nie zarobisz skoki raz robota jest raz jej nie ma nie potrafia organizowac pracy! Kolesiostwo jeden drugiego sciaga z poprzednich firm i robia grupy nie tykalne. Szanujacy sie spawacze omijajcie tą guwnianą firme szybko bo szybko wam pokaża gdzie wasze miejsce!

Opinia

NIE POLECAM zatrodniaja za chwile zwalniaja Banda kłamcow i oszustow.A majster z czarnej Hali lepiej zeby mnie nie spotkał na miescie Zwykły prostak i podobno gej

Ja
 Opinia

Kolesiostwo i dzadostwo.Majster Wojtek jest gejem i (usunięte przez administratora)

Były pracownik.
 Opinia

Różnie u nich z pracą . Najpierw przyjmują mnóstwo ludzi bo roboty że nie dają rady a później zwalniają... Dają coraz mniejsze i mniejsze stawki.... Często nie liczą się z ludźmi... Pani prezes chciała by tylko jak najtaniej zdobyć dobrego pracownika i tak to wygląda w ACO. Mało tego, potrafią zmuszać ludzi do wyjazdu za granicę . Jak nie to żegnamy... Niech robią tak dalej a sami będą robić bo nie będzie już komu!!!

Remik
 Opinia

Nie żetelna nie uczciwa nie wypłacalna firma nie szanująca ludzi którzy pracują dla nich. Prezes Przemysław którego pozdrawiam sam nic nie umie nic nie pokazał a poucza ludzi z doświadczeniem . Pozdrawiam Remigiusz J

Zostaw opinię o Aco Engineering Sp. z o.o. Opinie - Kędzierzyn-Koźle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aco Engineering Sp. z o.o. Opinie

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.