Opinie o ACO SICCADANIA Sp. z o.o. Opinie w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ACO SICCADANIA Sp. z o.o. Opinie. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie ACO SICCADANIA Sp. z o.o. Opinie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ACO SICCADANIA Sp. z o.o. Opinie w Kędzierzyn-Koźle

Upadłość? A jeszcze z trok temu faktycznie była dostępna tamta oferta dla inżyniera projektanta, właśnie z nią tu jestem. jeśli faktycznie doszło do złożenia tego wniosku to co obecnie po prawie już roku dzieje się w firmie?

Inia Nowy wpis

Ze dwa lata temu ludzie pisali o stojących w miejscu zarobkach a akurat była oferta jeszcze parę miesięcy wstecz dla inżyniera projektanta na Mostową. Nie podano w nim jednak żadnej stawki. Jak wyglądają aktualne projekty, jak praca przy nich jest organizowana i jakich widełek płacowych można się spodziewać?

abi Nowy wpis
@Inia

Firma właśnie zgłosiła wniosek o upadłość więc nie jest to dobry kierunek poszukiwań pracy.

Patryk

Jak wygląda aktualnie sytuacja w firmie? Czy w pracy jest akord? Czy jest jakikolwiek social? Czy zarobki są atrakcyjne dla spawacza Tig? Jak wygląda atmosfera?

Odpowiadający
@Patryk

Zarobki stoją w miejscu a inflacja rośnie. Duża część ludzi odeszła i część ma to w zamiarze.

Patryk
@Odpowiadający

A praca jest w systemie jednozmianowym ? praca jest na akord?

Patryk Nowy wpis
@Odpowiadający

Na jakie zarobki można liczyć jako spawacz? bliżej 3 czy 4? poza tym w firmie jest kolesiostwo czy liczą się umiejętności?

zainteresowany

Witam mam pytanie jak wygląda sytuacja w firmie aco z pracą w delegacji ? czy jest ciągłość wyjazdów i pracą caly czas czy w kratke

tig
@zainteresowany

W kratkę.

Serwisant
@zainteresowany

To zależy od ciebie. Jeśli coś potrafisz i angażujesz się w pracę to wyjeżdżasz. Jeśli jesteś statystą i jesteś żeby zarobić a się nie narobić to jest w kratkę.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie ACO SICCADANIA Sp. z o.o. Opinie na stanowisko Inżynier projektant? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kędzierzyn-Koźle
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Kędzierzyn-Koźle
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Kędzierzyn-Koźle
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Iza

Od pewnego czasu w wątku nie pojawiają się opinie na temat tego pracodawcy. Chciałabym się jednak dowiedzieć więcej o bieżącej sytuacji. Nie zauważyłam żadnych ofert pracy, czy ktoś wie, czy firma poszukuje obecnie nowych pracowników? Ciekawi mnie również, czy w Aco Engineering zatrudniane są także osoby bez wcześniejszego doświadczenia zawodowego.

Gogolinek

Aco to szambo dno najgorsza firma w pl Dzieki pojebą z gogolina i okolic. To mafia kolesi z brodami bez.

Szukam firmy na stałe, czy to dobre miejsce? Jak z rotacja po wirusie ?

Lepua

Dziwne komentarze. Duża firma. Multum pracy. A z drugiej strony i prawda rotacja bardzo duża. Bo jest zdziśków pełno co 2 lata barierki spawa i on jest spawacz. Co to rtg, ultra, crmo, 1.4404, 1.4308, DX, SDX????. Maszyna 3M€ 10% sprawdzą, ale nie całości tylko te najgorsze zdzicha. 10% na błedy. Ogólnie 2% na całości. I jak na 10 masz 3 zdzichów. No to w (usunięte przez administratora) zdzicho się obrazi bo go wywalili. I majster zły, bo to jego (usunięte przez administratora). za błędy zdzicha. Potrzeba czasu aby się nauczyć. Z barierek czy konstrukcji. Od razu na farmację albo atomówki tak oczywiście. Skulić głowę i się uczyć. A jak bedziesz umiał to i kasa jest. A co do pracy jest zamówienie jest i w (usunięte przez administratora) pracy. Ludzie jak naprawdę umiesz to nie szukasz tylko sami dzwonią. Do młodych kokosy są, ale nie na początku.

dixi

@ferdek czyli stabilności tutaj próżno szukać?

Rereruuuu

A co ?? Szukacie rozwiązań ! ;)

@Rereruuuu

Do czego odnosi się Twoja wypowiedź? Piszę tutaj, ponieważ chciałabym uzyskać informacje co do procesu rekrutacji prowadzonego przez Aco Engineering. Czy ktoś może napisać ile czasu trwa i na co się generalnie nastawiać?

fredek
@Katarzyna

Nastaw się na krótki okres pracy.

fredek

Z tego co wiem to mało kto pracuje dłużej niż rok, czyli spora rotacja ludzi. (usunięte przez administratora)

Janusz
@fredek

Rok to bardzo mało. Jak myślisz, czym ta duża rotacja jest spowodowana? Ludzie sami odchodzą czy są zwalniani?

Większość to rodzina. Tylko znajomości. Nie liczą się umiejętności.

Katarzyna

To chyba zbyt daleko idące wnioski. W żadnym razie wpisy nie są tu - jak to ująłeś - sfingowane. Z jakiej perspektywy się tu właściwie wypowiadasz? Jesteś pracownikiem firmy Aco Engineering? Bardzo mnie to ciekawi.

Benek

Nie macie zbyt dobrej opinii o firmie. Może to kwestia przejściowa? Łatwo jest krytykować.

Ukraina

Tam rządzą jasiki z Kazimierza wiec liczy sie rodzina koledzy a reszta to hołota wiec jak nie liżu dupu masz....nie polecam mam nadzieję ze w koncu PIP tam wjedzie!

@Ukraina

Ale bardzo prosiłabym o pisanie w kulturalnym tonie, bez wulgaryzmów i obrażania nikogo - tu na forum naprawdę nie jest to potrzebne. Można wyrazić swoją nawet negatywną opinię w sposób rzeczowy i kulturalny. Może spróbujesz? Długo pracujesz w Aco Engineering?

ght

mobingu w tej firmie doświadczyłem także nie polecam nikomu

@ght

Czy mógłbyś podjąć także jakieś inne aspekty ważne w pracy? Ciekawi mnie na przykład, czy pracownikom Aco Engineering przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne. A może można liczyć na jakieś ciekawe dodatki do wynagrodzenia?

Popek

(usunięte przez administratora) jak wszedzie,jak jest robota to potrzebuja ludz, nie ma to nie potrzebuja ,ale przynajmniej pieniadze sie zgadzaja, zawsze na czas no i stawki tez ok

Spawaluch

Nie polecam. Coraz gorsze zarobki. Ludzie pracujący na kontrakcie w Holandii mają po raz kolejny mniejsze wypłaty od 1tys do kilku tys. W biurze tłumaczenie ze to przez wyzsze holenderskie podatki

Sylwek
@Spawaluch

Potwierdzam to co mówisz. Dzwonił do mnie kolega z tego kontraktu na Danone

srajacy zarem
@Sylwek

a ty masz wogole kolegow????

Gregor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakie macie zarobki i czy coś z socjalu jest?

Były pracownik.

Nie polecam firmy ACO, wszystkie poprzedne opinie w 100% pokrywają się z prawdą!!! Dodam także że pracownicy z tak zwanych pośredników... Mają większe prawa niż ludzie na działalności czy też umowach. Po prostu wchodzenie w du...e . Nie szanują pracownika tylko efekty pracy, o podwyżkę to na kolanach trzeba by prosić!!! Bardzo nie stabilnie z pracą, raz robią po dwanaście i więcej, do tego weekend a za moment stop bo kończy się praca!!!! Gdy komuś nie pyknie i kończy się umowa gdy pracy brak z automatu wypad z pracy... Omijać z daleka!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ACO SICCADANIA Sp. z o.o. Opinie - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w ACO SICCADANIA Sp. z o.o. Opinie?

Zobacz opinie na temat firmy ACO SICCADANIA Sp. z o.o. Opinie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

ACO SICCADANIA Sp. z o.o. Opinie
1.2/5 Na podstawie 5 ocen.

ACO SICCADANIA Sp. z o.o. Opinie