Mueller fabryka świec

Opinie o Mueller fabryka świec

Byly pracownik

Ogólnie słyszałam, że chcą zatrudniać od maja, więc po co te zwolnienia, pierwszej kolejności są byli pracownicy, ale jak znajdę pracę to im środkowy palec pokaże, wrócę ale jak będę bez pracy i bez środków do życia, bo chciałam pracować i dawałam z siebie wszystko aby mieć na życie i opłaty. Mam nadzieję, że tam nie wrócę, tego sobie życzę

Zostaw opinię o Mueller fabryka świec - Grudziądz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mueller fabryka świec