Motorsich Europe Sp zo.o.

Opinie o Motorsich Europe Sp zo.o.

obi

Firma Krzak . Niby przedstawiciele koncernu Motorsich z Zaporoża. W rzeczywistości firma zarejestrowana na żonę faceta, który w przeszłości miał kłopoty z Urzędem ochrony państwa i był przedstawicielem firmy z Karaibów (Grand Limited - czytaj afera Mielecka) powołanej przez WSI. Firma nie zatrudniała do tej pory, 0 przychodów . Kapitał zakładowy 5000 zł. Szarą eminencją jest nienormalny facet Józef, który myśli że mając milion czy 2 jest panem i Bogiem. Jedzie na pracowników jak na psy . Znam ich pośrednio i nie polecam.

Zostaw opinię o Motorsich Europe Sp zo.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Motorsich Europe Sp zo.o.