Mel bud Talaśka

Opinie o Mel bud Talaśka

Xxxx

To prawda, szef to oszust ! Nie wiem kto tam pracuje. Niby go okradają ale sobie na to zasłużył, bezczelny strasznie.

Ciekawski

Co to za firma i czy warto aplikować na stanowisko kierowcy?

Artur
@Ciekawski 14.02.2016 18:09

Nie warto ta firma to katastrofa

Zostaw opinię o Mel bud Talaśka - Semlin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mel bud Talaśka