Jakub Nowy wpis

Witam. Serdecznie proszę o informację, czy firma GLOBA AIR - VIVENSO w dalszym ciągu funkcjonuje na rynku? Myślę, że znajdę tu osobę, która w tym właśnie zakresie mogłaby się wypowiedzieć. Może to będziesz właśnie Ty? Liczę, że coś napiszesz.

Aneta Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie. Właściciele są pazerni i nastawieni na swój zysk. Częste są praktyki obcinania premii. Zresztą co to za przyjemność pracować i nabierać starsze osoby na odkurzacz za 10 tysięcy? No sami powiedzcie... sprzedasz odkurzacz własnej babci za wszystkie jej oszczędności? Pomijając, że sprzęt jest tandetny? Filozofia Hyli jest jedna - wmówić klientowi, że odkurzacz jest najlepszy i żeby zapłacił za to astronomiczną cenę. I co najgorsze, znajdują kilku naiwniaków miesięcznie. Jako były pracownik zdecydowanie odradzam pracę i jakikolwiek zakup tego odkurzacza.

Administrator Nowy wpis

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w GLOBA AIR - VIVENSO? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotne!

zulkugula Nowy wpis

uwaga przenieśli się do Wrocławia i teraz to Ampuro sp zoo dalej sprzedaż odkurzacza VIVENSO

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PRZYJACIEL

Witam! Omijajcie z daleka firmę GLOBAR AIR/ SPRZEDAWCĘ odkurzaczy VIVENSO. Oczywiście jeżeli macie dużo znajomych którym wciśniecie ten produkt to zarobicie trochę kasy. Firma nie działa inaczej niz pozostałe ze sprzedaży bezpośredniej - masz kontakty pracujesz i naciągasz swoich. Najlepsze sa ogłoszenia o pracę - ds. reklam,kierowca, kierowca ds. sprzedaży reklam, przedstawiciel handlowy itp. Sprawdziłem wszystkie ogłoszenia tego niby pracodawcy. To jest jedno w nieuczciwości - ale nie wywiązywanie się z własnych postanowień to druga sprawa - brak wypłacalności, zmiana zdań itd szkoda gadać

nie vivenso
@PRZYJACIEL

teraz ogłaszają się jako Ampuro sp zoo Wrocław

Zostaw merytoryczną opinię o GLOBA AIR - VIVENSO - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

GLOBA AIR - VIVENSO