Opinie o Hart Szkło Jan Majer w Chwaszczyno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hart Szkło Jan Majer. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hart Szkło Jan Majer na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hart Szkło Jan Majer w Chwaszczyno

darekmaks@o2.pl Nowy wpis

Byłem ściągnięty na " rozmowę kwalifikacyjną " z drugiego końca Polski . Rzekomo miałem zostać 3 dni na szkoleniu więc liczyłem że zostanę normalnie zatrudniony i na koniec wracam służbowym autem i rozpoczynam pracę . Nocleg to też miałem sobie załatwić bo on chce mieć małe koszty . Dobrze że mam fajnych przyjaciół w Redzie bo wtedy to nawet bym nie rozpatrywał przyjazdu do tej kompletnie nietrafionej foremki .Po osiągnięciu fajnego progu sprzedaży będę mógł przejść na dzg . Nie . Najpierwej o umowa na gębę a potem dzg . 6 RAZY NIE . Nie ma tu uop Nie ma tu aut służbowych Nie ma tu tel służbowych Na bramie nie ma nawet info gdzie i co Nie ma płatnych wakacji Nie ma płatnego zwolnienia Zauważyłem tylko jed n plus . Na akumulatorze . Ogólnie odradzam te foremkę dla ludzi którzy coś umieją i szanują sami siebie . Ja za to doswiadczenie

Kuba Nowy wpis

Każdy ma świadomość, że idealnych firm nie ma. Po co szukanie jakichś słabych punktów w firmie? Firma z dobrą opinią jako pracodawca więc polecam.

jajco Nowy wpis
@Kuba

Szefie, szef poda źródło tych dobrych opini gdzie rzekomo uznają pana za dobrego pracodawcę, bo z tego co tu widać jest wręcz odwrotnie.

KOT

Nie pracowałem w tej firmie ale byłem na rozmowie na stanowisko kierowca. Zatrudnienie w tej firmie tylko na DG od pracownika biurowego po kierowcę. Urlop nie płatny, chorobowe nie płatne. Jeśli dany pracownik chciałby skorzystać z wypoczynku musi na swoje miejsce załatwić zastępstwo. "Pracodawca" pokrywa koszt DG, ZUS i podatek ale nie księgowość. Według tego "pracodawcy" używanie jego auta i paliwa pracownik powinien potraktować jako przywilej w związku z tym nie może liczyć na godziwe wynagrodzenie. Pracodawca pyta każdego kandydata "ile by chciał zarobić?" później jak się można domyśleć wybiera najtańszą opcję. Praca jako kierowca polega na dowożeniu towaru do klientów z kilku województw więc wiąże się to ze spaniem poza domem czasem kilkudniowym. Sam pracodawca średnio miły z bardzo przedmiotowym podejściem do potencjalnego pracownika. Firma Majer Hurt Jaj jest rzekomo powiązana spółką z firmą Mapart która produkuje kostki lodu, ale tego niestety nie wiem na 100%. Firma Mapart ma dużo negatywnych komentarzy w sieci.

hamer
@KOT

Ogłoszenia pojawiają się też jako firma UHM Majer. Praca jako kierowca gdzie cały tydz. spędza się poza domem i zjeżdża na weekendy do tego na własnej działalności. Pan Majer uważa że wynagrodzenie 2500 jest dość wygórowane. Ja jak byłem na rozmowie to było tam z 6 os. i z tego co widać ogłoszenie pojawia się dalej więc żadna z tych osób nie zdecydowała się na współpracę z tym Panem.

kierowca UHM Majer
@hamer

Kierowca to mnie się wydaje, że zawsze w rozjazdach. Raczej na d*pie w biurze nie siedzi. Poza domem spędza się tylko jedną noc na tydzień a nie tyle co powyżej zasugerowano i to nie wszyscy kierowcy. Ale dobrze, że kolega zrezygnował dzięki temu ja tę prace dostałem i nie powiem na razie nic złego. A co do pieniążków to okazuje się, że można dogadać tylko trzeba pokazać swoje wartości a nie od razu wymagać. Jaka praca taka płaca. A jeśli chodzi o działalność gospodarczą to po paru miesiącach pracy mogę powiedzieć, że w moim przypadku to bardziej zaleta niż wada. I cieszę się, że nie trzeba współpracować z takimi ludźmi w jednej firmie co takie głupawe komentarze piszą. Pewnie do dzisiaj pracy nie mają. A najlepszy komentarz to tej "zażenowanej"... Koń by się uśmiał. Powinna zmienić nick na "księżniczka". Szkoda, że ziarnka grochu pod materac w tym hotelu nie podłożyli. Gdzie jeszcze są takie firmy, które zwracają koszta za przybycie na rozmowę kwalifikacyjną?

qty
@kierowca UHM Majer

Czyżby Pan Majer zabrał się za dbanie o dobre imię własnej firmy? Szanowny Panie jesteś Pan chamem z chamów. PRL-em jedziesz Pan na kilometr. Wole nie mieć pracy niż współpracować z takim szefem jak Pan. Byłem u Pana na rozmowie i mam dokładnie takie same odczucia jak osoby powyżej a jeżeli ktoś pisze że zatrudnieni na własnej DG jest raczej zaletą niż wadą to mi ręce opadają. Ofertę zatrudnienia w firmie którą sam muszę sobie założyć to se Pan wsadź e d***.

zdziwiony?
@qty

A skąd wiesz skoro nawet nie pracowałeś?

JA
@kierowca UHM Majer

Porażka. Właściciel tego grajdołka siedzi i odpowiada na komentarze. Na szczęście są normalne firmy i normalni pracodawcy, którzy potrafią zapewnić pracownikom najwyższe standardy zwrot kosztów za przybycie na rozmowę do siedziby firmy to od x lat standard a wy dalej uprawiajcie PRL. PORA ZACZĄĆ SIĘ UCZYĆ BO JESTEŚCIE 100 LAT ZA MURZYNAMI Z MARKETINGIEM I HRem!!! Nie pozdrawiam.

JA
@qty

Zgadzam się z każdym słowem tego komentarza.

Marek P
@JA

Ty (usunięte przez administratora) To jak chcesz zwrotu kosztow za bilet pks matole to se do korporacji idz pracuj a nie do kilkunastoosobowej firmy. Popracuj najpierw, wykaz sie a potem wymagaj. Zaloz firme. Przyjde do ciebie palancie na rozmowe i zobaczymy czy sie zgodzisz na moje warunki...

xXx Nowy wpis
@hamer

Chyba osoba pomyliła firmy. W UHM Majer kierowcy nocują w domu (tzn tam gdzie chcą). Poza kilkoma wyjątkami to jedną noc pozostają w trasie gdzie koszty noclegu pokrywa firma.

VIN

Kiedy byłem tam ubiegać się o pracę i dokładnie mam takie samo zdanie jak poniżej. Piszę ten komentarz bo zauważyłem że Hurt Jaj znów próbuje "zatrudnić" kierowcę na własnej działalności. Jeżeli ktoś chce współpracować na zasadach B2B to warunki takiej współpracy muszą być ustalone i akceptowalne dla obu stron, jeśli Pan szanowny właściciel ustala warunki od A do Z a potencjalny współpracownik nie ma nic do wynegocjowania dla siebie to to nie jest współpraca tylko zatrudnienie, a działalność pracownika to nic innego jak oszczędność oraz brak jakiejkolwiek potencjalnej odpowiedzialności za pracownika, zwykłe (usunięte przez administratora) tzw. biznesmana. Pracownik na działalności staje się firmą współpracującą tym samym nie ma absolutnie żadnych praw pracownika. Nie ma urlopu, nie należy mu się L4, nie odnosi się do niego kodeks pracy i mogą na niego być nakładane kary umowne (finansowe). Nie polecam nikomu takiej formy "zatrudnienia" bo wszystko może być ok do póki coś pójdzie nie tak wtedy odpowiadacie za wszystko własną głową. Nie wiem jak jest w tej firmie bo ja się nie zdecydowałem, ale sporo tych cwaniaków każe sobie podpisywać weksle in blanco, niech was ręka Bosa broni przed podpisywaniem cyrografu z diabłem w tej formie. Druga rzecz że zbiegiem lat ta firma już któryś raz zmieniła nazwę a to o czymś świadczy. Jak widać lata lecą a Pan Majer wciąż nie może nawiązać współpracy z nikim na dłuższy okres czasu. Jestem w stanie zrozumieć że ktoś potrzebuje dochodu bo ma trudna sytuację, ale współprace z tą firmą rozważyłbym dopiero na samym końcu, jeśli nie miałbym już nic innego do wyboru.

xXx
@VIN

Z tą zmianą nazwy firmy to gość pojechał. Przecież można po NIP sprawdzić na CEIDG czy nastąpiły jakieś zmiany. A z tego co widzę to nazwa nie zmieniła się przez 28 lat.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Hart Szkło Jan Majer? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Leszno
Olek

Dobrze się pracuje i atmosfera jest fajna dlatego polecam dostać się tu do pracy.

Polo

Totalna poraszka umowy brak obiecanki cacanki klimat może ok lecz cała reszta to dramat

Jachter

Podpowiedzcie mi czy firma rekrutuje aktualnie? Jaka atmosfera, jaka umowa na początek?

obserwator

Szanowny Właścicielu, cieszę się, iż odpisuje Pan tu na czasem głupie, a czasem prawdziwe komentarze. Dzięki Pana wypowiedzi łatwo podjąć decyzję czy składać CV.

Elżbieta

@Marek P, czy możesz powiedzieć jakie widzisz plusy pracy w Majer Hurt Jaj? Zachęcam Cię wypowiedzi, ponieważ Twój komentarz może być pomocny dla osób, które chcą podjąć pracę w tym miejscu. Przypominam Ci, że na forum niedozwolone jest obrażanie innych osób. Zakazuje tego regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin

Marek P

Zalozcie sobie wlasna firme i zatrudnijcie sie na wlasnych warunkach. Powodzenia. Pracuje w tej firmie juz kilka ladnych lat. Balem sie jak cholera zakladac dzialalnisc. Zaryzykowalem. I powiem ze jest calkiem niezle ZE WSZYSTKIM. a ci co chca od razu zarabiac 10tys na reke miec pol roku urlopu i dawac wszystko na tacy, mowie. Wyp.....ć. nie znacie wlasciciela i reszty pracownikow bo wam sie nie chce pracowac i wykazac to sie nie wypowiadajcie. W kazdej firmie sa plusy i minusy. Ale z tym sie trzeba pogodzic. Jednym bedzie praca odpowiadac a inni licza od racu na manne z nieba za nic. WYPOWIEDZ SIE JAK POPRACUJESZ W DANEJ FIRMIE.

Elżbieta

Bardzo dużo tu negatywnych komentarzy na temat firmy Majer Hurt Jaj. Czy w ostatnim czasie w firmie zaszły jakieś zmiany, które byście mogli ocenić pozytywnie? Co uważacie za największą wadę w tym miejscu pracy? Czy pracodawca terminowo wypłaca wynagrodzenie, oferuje pakiet benefitów? @JA, byłeś lub jesteś pracownikiem firmy? Napisz proszę coś na temat swoich doświadczeń.

gosc

nie polecam, stala praca a zalozyc musisz dzialalnosc gospodarcza,smieszne wrecz wynagrodzenie oferowane orzez "pracodawce"

zażenowana

Omijajcie tę firmę z daleka. Zaprosili mnie na szkolenie na ph. Hotel, który mi wynajęli brudny jak murzyńska chata. Żal im było 10 zł na śniadania. Był ogromny problem żeby zwrócili kasę za paliwo, szef postawiony przed faktem już nie wiedział co powiedzieć, jak się wymigać i z bólem serca wyjął kasę. Szkolenie polegało na tym, że Pan Magazynier (specjalista od wszystkiego) opowiadał mi, że dzieciom nie daje antybiotyków itp frazesy. Pan, który dzwonił do mnie od samego początku kłamie jak z nut. Pracownicy kłamią, gubią się w zeznaniach, każdy opowiada co innego na ten sam temat. Brama zamknięta na kłódkę (w razie kontroli).... I dwie rzeczy, które mnie rozwaliły najbardziej to jak szef zwrócił mi uwagę, że za szybko po zapukaniu wchodzę do jego gabinetu i że monitoring jest zainstalowany wszędzie nawet w stołówce gdzie pracownik ma czas na chwilę odpoczynku i prywatności a szef siedzi i ogląda sobie wszystko na wielkim telewizorze. Kazali mi zwrócić wszystkie ulotki papierowe które mi dali bo to za duże koszty dla nich żeby tyle makulatury się zmarnowało.

specjalista od wszystkiego
@zażenowana

Cieszę się, że podjęliście taką a nie inną decyzję. Szkoda tylko było mego czasu na te moje frazesy itp. Szanujcie innych a wówczas wymagajcie szacunku wobec siebie. Nawet tyle lat nie macie co ta firma istnieje, więc wasz komentarz świadczy raczej o was. Powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Hart Szkło Jan Majer - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w Hart Szkło Jan Majer?

Zobacz opinie na temat firmy Hart Szkło Jan Majer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hart Szkło Jan Majer
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Cmentarna 2
    68-219 Chwaszczyno