Opinie o Kenia Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kenia Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kenia Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kenia Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

zzzzzzzzzzz

a może następni, by powiedzieli ludziom otwarcie co i jak ,że mają sobie szukać nowej roboty ,a nie co piątek egzekucja ,jeszcze kilka piątków i po wszystkim

spokojna

ZA dwa dni piątek boję się kto następny

abstynent

podobno w tym roku mają być op 2 pączki na łebka na czwartek

FF

ZAPOMNIJ

Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsko-Biała
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
x-man

Gdzie moja wypłata??????

abdul abi babi

Ludzie uciekajcie z tej firmy jak najszybciej nikiel chce wszystkich zwolnic to jest przykrywka to wszystko co sie dzieje chca zamknac piekarnie w marcu.mydlą wam wszystkim oczy zeby produkcja szla jak najdluzej do marca a potem upadlosc.wciskaja wam umowyh na 1/4 etatu zeby sie jeszcze bardziej dorobic .pozwalniaja ludzi a wszyscy beda pracowac po 15h .

abstynent

Od lutego wraca Pani L., ma pilnować majątku do wkroczenia syndyka na masę upadłościową. Dziś była w pracy aby zrobić inwentaryzację dóbr, kto ją widział, ten wie..

obserwator

tyle ludzi tyle opinii i tyle "wiadomości" tak samo myślę że to raczej A.N jest odpowiedzialny za zwolnienia bo niby czemu dzisiaj witek został zwolniony? Gorzej być nie może niech nas sprzedają

ula

Cukiernia angielska zostaje (na 11 listopada)- narazie. Cały budynek piekarni i cukierni na Maczka będzie sprzedany - słyszałam z dobrego źródła. Cena jest niska więc pewnie nie będzie to długo trwało. Nie ma się co przejmować pracą, głowa do góry, bo gdzie bysie nie trafiło to gorzej nie będzie. W razie czego podobno u Rąby są przyjęcia.Pozdrawiam

wolny

Gratuluje panie N

?.?

Cukiernia angielska zostaje a piekarnie zamykają

zgadnij kto

Ze wszystkimi musze sie zgodzic po trochu bo tto nie linda zwalniala tylko nikiel linda tylko podpisywala papiery to nikiel obsmarowal kazdego z koleji i dlatego zwolnienia ona tez jest winna ale nie w tak duzej mieze jak nikiel taak budynek jest na sprzedaz bo gadalem z jednym z kier z tego co muwil to do marca ma istniec bo dofinansowanie z uni sie konczy a pozatym nikiel dobrze to rozedral pierw rekami bialej zepsul co sie dalo a teraz przejol jej stanowisko juz jest jednym jadrem na jej stolku

hej
@zgadnij kto

Ale gadasz głupoty, ani L. ani A.N. nie mieli wpływu na błędne decyzje sprzed paru lat, na błędne wyliczenia i błędne prognozy. Wasze pierd..... o L i reszzcie są po prostu wodą na młyn. Nic nie wiecie a (usunięte przez administratora) gupoty

czarna

Budynek na stronie www.otodom

kiki

Na przedaż wystawiona jest FIRMA czy BUDYNEK? Zasadnicza różnica.

wtf

Gdzie

ela

Za nie długo wasze kłótnie znikną bo piekarnia obecnie jest wystawiona na sprzedaż.

wszystkie wpisy swiadcza o prostocie i totalnym chamstwie tam ludzi pracujących. widac ze jestescie z produkcji prostaki

mały
@ja

akurat to biuro najbardziej sie ruchalo

@mały

dokładnie potwierdziłaś albo potwierdziłeś że jesteś prostakiem. jak wam tak nie pasuje praca w tej firmie to zabierajcie swoje zabawki i wio w szeroki świat. tylko macie mały problem bo niestety dzisiaj trzeba miec oprócz wrednej mordy porządne doświadczenie. piszę takim językiem żebyście mnie zrozumieli powodzenie super, hiper wymiatacze . zwolnijcie się tam wszyscy i pokażcie na rynku na co was stać. a najlepiej załóżcie swoją piekarnię i jazda dorabiać się na takich biednych uciśnionych pełzaczach jak wy

mały

przynajmniej kiedys było na co popatrzec a teraz same kaszaloty patologia i tyle!

Fiołek

Gdyby R.K. wrócił to rozpoczeło by się rznowu ruchanie wszystkiego co sie rusza :-)

Mała

Co poniektórym się w głowach poprzewracało . Jak można nazwać ludzi świniami? Rozumiem ,że niektórzy czują nienawiść bo zostali zwolnieni ,ale to nie jest niczyja wina . Troche szacunku do innych.

Zostaw merytoryczną opinię o Kenia Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kenia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kenia Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kenia Sp. z o.o.