kenia sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o kenia sp. z o.o.

użytkownik zarejestrowany

@ila to jedynie moze wynikac z tego ze firma gwarantuje swoim pracownikom stabilne zatrudnienie przeciez

Miki

Piekarnia sprzedana - "właściciel" w Warszawie. Szukaj KRS: 0000046438.

xxx

Ludzie ale farmazony piszecie, trzeba było działać od razu jeszcze w czerwcu.Pan Z jest bezkarny, nawet wyrok sądowny to tylko papier tak jest kryty, ja od pół roku w sądzie mam sprawę i nic .A Pan Z szykuje nowy przekręt i ma nowego słupa

hahah

jaką pracę? niby gdzie jak ta firma nie istnieje wiec gdzie sie chcesz zatrudniac

ktoś

kiedy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oddaja nam zaległe wypłaty?

Ktoś

Powinniśmy złożyć pozew zbiorowy wtedy może coś odzyskamy.

endriu

nie martwicie sie o pity tylko o swiadectwa pracy

endriu

Proszę nie wypowiadać się źle o nieobecnych. Jak szef wróci z wakacji to na pewno wysłucha waszych argumentów.

cukiern.

Dostaliście wypowiedzenia ale nie dostaniemy PITów! Ktos cos wie? Trzeba działać grupowo. Siedziba podobno jest teraz w warszawie ale zero odzewu z ich strony. Jak ktos ma jakies info piszcie.

użytkownik zarejestrowany

sukk

Mądralo, firma już nie działa. Zostawiła wierzycieli na lodzie i pracowników bez wypłat za czerwiec.

oszukany2

Tak, droga sądowa. Mam nadzieję, że wyroki coś pomogą i kiedyś pieniądze zobaczymy...

oszukany !

Zostaje Ci droga sądowa, nie wypłaci uważa że nie ma obowiązku dawac Ci kasy przecież to oszust i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Miciu

Kiedy będą wypłaty za czerwiec? Ja pracował i kasy nie mam. Co robić ktoś coś wie?

Szef

Dnia 15 czerwca będą dni otwarte piekarni. Zapraszamy wszystkich wierzycieli po odbiór swoich należności (kierowców, dostawców i innych uczciwych ludzi). Na ten dzień przygotowane zostało 20 zł do rozdzielenia między was. Jak dla kogoś zabraknie to proszę nie wściekajcie się, kolejne dni otwarte planowane są za 2 miesiące. Proszę nie próbujcie wybijać okien, czy niszczyć elewacji ze złości, takie zachowanie będzie natychmiast zgłaszane na policję. Z tymi oknami to i tak był by problem..:)

xxx
@Szef 13.06.2015, 09:49

Drogi szefie, byłem ale pocałowałem drzwi z płyty wiórowej i nie doczekałem się

g

I nastał koniec

tw

zamkną w końcu tą wylęgarnie pijaków

Miciu

Chłopaki w piatek pijemy nalewki. Lipa z miodem i wiśniową, spotykamy się tam gdzie zawsze hej

AN

Pracowałem wtedy i teraz i powiem, że takiego pijaństwa jak teraz to nie było nigdy. Hulaj dusza!

nb

Stare kierownictwo nie pozwalało? Jak był nawalony to jeszcze odwozili do domu i udawali że nic się nie stało ... Szlak mnie trafia jak wypisują takie głupoty !!!!! ... Co Wy wiecie jak było dawniej !!!!mało ludzi zostało z dawnej ekipy , a Ci co zostali to dobrze wiedzą jak było !!!!!

tw

Pare panów przyniesie wisienki z żabki bo maja podrodze jak ida do pracy tzn.tam gdzie pozwalaja pić i zarobić dwa lata temu to bylo nie możliwe stare kierownictwo by na to nie pozwoliło gratulacje dla tych co to zniszczyli

Miciu

jakie jabole dziś pijemy?

bb

bo pijakami lepiej się rządzi , nie mają własnego zdania i nic nie widzą co się dzieje .

aldona

Bo Ci co piją muszą pracować aby mieć na alkohol

xxxxxxx

Czemu jeszcze nie zamknęli tego bajzlu i czemu zwalniają tych nie pijących a największe pijaczyny robia dalej coś tu nie gra i ciekawe kto za tymi zwolnieniami stoi

foremka

Jak tam formy na barany. barany

du

A u kogo wiszą klucze

foremka

Wszyscy wiedzą tylko sie boją powiedziec

aldona

Pytanie za 100 punktów kto ukradł formy do baranków?

ania

Czy cukiernia angielska robi jeszcze torty?

co

Nie jestem w temacie czemu nie ma już nic

hihi

To już jest koniec nie ma już nic !

krowa

Ciekawe kiedy sam się zwolni

F

Kierownik dalej zwalnia ha ha

kierowca

podobno w piątek ma jeszcze ktoś ze spedycji odpaść

prezes

Tam się ludzi traktuje jak świnie

była pracownica

Czytam to wszystko i cieszę się, że mnie już to nie dotyczy. Tylko ludzi mi żal, w jaki sposób się ich traktowało i traktuje nadal.

odpowiedź

Tylko to ty masz sama za siebie znaleźć zastępstwo a nie oni

Lila

Proszę sobie wyobrazić, ze pracowałam na firmowym punkie przez jakis okres czasu, oczywiscie na umowe zlecenie, jak 3/4 pracownikow w tej firmie, oczywiscie na wiecej niz 1,5 etatu, poprosilam o dwa dni wolnego, to dostalam w czwartek telefon, ze nie mnie zwalnija i pracuje do soboty, a od poniedzialku na moje miejsce przychodzi ktos inny, nawet nie dali czasu, zeby moc rozejrzec sie za nowa praca.

były

witam co tam w PCT słyszałem ze tylko do konca lutego robicie bo puzniej syndyk wchodzi i po zawodach???

xxxxxxx

Ludzie szukajcie roboty bo to nie ma sensu tam na pracę mają szanse tylko konfideci i alkocholiki którzy na wszystko się zgadzaja

zzzzzzzzzzz

a może następni, by powiedzieli ludziom otwarcie co i jak ,że mają sobie szukać nowej roboty ,a nie co piątek egzekucja ,jeszcze kilka piątków i po wszystkim

spokojna

ZA dwa dni piątek boję się kto następny

abstynent

podobno w tym roku mają być op 2 pączki na łebka na czwartek

FF

ZAPOMNIJ

x-man

Gdzie moja wypłata??????

abdul abi babi

Ludzie uciekajcie z tej firmy jak najszybciej nikiel chce wszystkich zwolnic to jest przykrywka to wszystko co sie dzieje chca zamknac piekarnie w marcu.mydlą wam wszystkim oczy zeby produkcja szla jak najdluzej do marca a potem upadlosc.wciskaja wam umowyh na 1/4 etatu zeby sie jeszcze bardziej dorobic .pozwalniaja ludzi a wszyscy beda pracowac po 15h .

abstynent

Od lutego wraca Pani L., ma pilnować majątku do wkroczenia syndyka na masę upadłościową. Dziś była w pracy aby zrobić inwentaryzację dóbr, kto ją widział, ten wie..

obserwator

tyle ludzi tyle opinii i tyle "wiadomości" tak samo myślę że to raczej A.N jest odpowiedzialny za zwolnienia bo niby czemu dzisiaj witek został zwolniony? Gorzej być nie może niech nas sprzedają

ula

Cukiernia angielska zostaje (na 11 listopada)- narazie. Cały budynek piekarni i cukierni na Maczka będzie sprzedany - słyszałam z dobrego źródła. Cena jest niska więc pewnie nie będzie to długo trwało. Nie ma się co przejmować pracą, głowa do góry, bo gdzie bysie nie trafiło to gorzej nie będzie. W razie czego podobno u Rąby są przyjęcia.Pozdrawiam

wolny

Gratuluje panie N

Zostaw opinię o kenia sp. z o.o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kenia sp. z o.o.