Semino

Opinie o Semino

Wiu1981

W Semino Auto Części Zabrze Trocera poznałem wielu ludzi, którzy podobnie jak ja, są fanami motoryzacji. Wspólne dyskusje o pasji, które wspólnie dzielimy sprawiają, że praca tutaj jest świetna. Moje sugestie dla Semino: Chce się więcej :) Lubię atmosferę w Semino za: Wszyscy pracownicy są pasjonatami motoryzacji.

Nick

Radze wszystkim unikać tej firmy. Oszukują a potem olewają klientow.

Zostaw opinię o Semino - Zabrze

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Semino