Opinie o Sales & Service Contact Center Sp. z o.o. w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Sales & Service Contact Center Sp. z o.o.?

Piotrek Nowy wpis

Nie dziwię się, że ludzie nie piszą na forum. Przy takim oczernianiu firmy to najlepiej nie wdawać się w dyskusje. Brak słów na takie postępowanie!!!!

Julita Nowy wpis

@Gutek - czy możesz opisać warunki zatrudnienia w Sales & Service Contact Center Sp. z o.o.? Jak wygląda współpraca są firmą? Każda informacja będzie pomocna dla osób, które poszukują pracy.

Gutek Nowy wpis

Nie polecam. To żłobek dla przyjaciółek a nie praca

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

John

Praca Poniżej krytyki

Azor

Nie polecam !!!!!!!

Mis

Nie polecam. Tam pracuje grupa osób która jest tylko po to aby przeszkadzać tylko innym pracownikom. Infolinia przychodzaca - klienci proszą aby uciszyć tą grupkę ale to nic nie daje. każdy robi co chce. Nie długo to wszystko padnie

erty

@iloa caly czas jest ta oferta w Warszawie dla tego specjalsity oferuja oracę na zasadzie umowy zlecenia,stałe i terminowe wynagrodzenie,motywujący system prowizyjny.pracę w młodym i dynamicznym zespole

Pracodawca

Prowizje są wysokie i uzależnione od wyników sprzedażowych, które są dedykowane zespołowi, składającemu się z przedstawiciela handlowego i konsultanta telefonicznego. W naszej firmie prowizja konsultanta może równać się pensji podstawowej.

Pracodawca

Witam, w dalszym ciągu poszukujemy osób do pracy, w związku z czym zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji. CV można wysyłać na adres podany w ogłoszeniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Sales & Service Contact Center Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sales & Service Contact Center Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
Sales & Service Contact Center Sp. z o.o.