Opinie o Sales & Service Contact Center Sp. z o.o.

Piotrek

Nie dziwię się, że ludzie nie piszą na forum. Przy takim oczernianiu firmy to najlepiej nie wdawać się w dyskusje. Brak słów na takie postępowanie!!!!

Julita

@Gutek - czy możesz opisać warunki zatrudnienia w Sales & Service Contact Center Sp. z o.o.? Jak wygląda współpraca są firmą? Każda informacja będzie pomocna dla osób, które poszukują pracy.

Gutek

Nie polecam. To żłobek dla przyjaciółek a nie praca

John

Praca Poniżej krytyki

Azor

Nie polecam !!!!!!!

Mis

Nie polecam. Tam pracuje grupa osób która jest tylko po to aby przeszkadzać tylko innym pracownikom. Infolinia przychodzaca - klienci proszą aby uciszyć tą grupkę ale to nic nie daje. każdy robi co chce. Nie długo to wszystko padnie

erty

@iloa caly czas jest ta oferta w Warszawie dla tego specjalsity oferuja oracę na zasadzie umowy zlecenia,stałe i terminowe wynagrodzenie,motywujący system prowizyjny.pracę w młodym i dynamicznym zespole

Zostaw opinię o Sales & Service Contact Center Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sales & Service Contact Center Sp. z o.o.