HR Contact

Jasionka

Opinie o HR Contact

Agnieszka

Jak oceniacie współpracę z firmą HR Contact? Łatwo jest nawiązać pracę za jej pośrednictwem? Na naszej stronie internetowej znajdziecie wiele aktualnych ofert pracy, które oferuje HR Contact - https://www.gowork.pl/praca/hr-contact;pr . Co sądzicie o tych ofertach? Próbowaliście już aplikować na którąś z nich? A może ktoś już bierze udział w procesie rekrutacyjnym?

siewierska-dorota2135@wp.pl

W nawiązaniu do ogłoszenia przesyłam cv na stanowisko kierownika apteki. Z poważaniem Dorota Siewierska

Zostaw opinię o HR Contact - Jasionka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HR Contact