Opinie o Defect w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Defect, a także Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Defect o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Defect w Kraków

defect

Witam. Jestem niedoszłym pracownikiem Efectu . Przeszedłem wszystkie wstępne szkolenia (manipulacja + [wiedza finansowa]) i zrezygnowałem w momencie podania 100-200 kontaktów.Nie miałem ochoty zawracać moim znajomym/rodzinie głowy. Wiedziałem ze jeśli zacznę tam pracować całe życie prywatne zostanie zakończone z powodu braku czasu. Zdając sobie sprawę że tak naprawdę robię w B/ca ludzi po to by wyciągnąć od nich pieniądz (trochę skojarzyło mi się z akwizycja ) a tak przy okazji prowizja na której się zarabia jest tak jak by kredytem który jest zaciągnięty u klienta (jeśli on zrezygnuje z podpisywanych umów "doradca defektowy" musi go zwrócić). Na szkoleniu usłyszałem ze przez nie wiele czasu (3h dziennie) mozna zarobic okolo 3 tys. co oczywiście prawdą nie jest,chyba że poświeci się na to 15 godzin dziennie, także usłyszymy od prowadzących szkolenie ze ich mercedes stoi tuz nie opodal biura ,że właśnie kupili mieszkanie w centrum Krakowa.Tacy ludzie których tam spotkałem obrzydzają mnie swoją postawą ,zachowaniem . Gdy widziałem tam jednego pana który żuł (mlaskał) głośno gumę i pokazywał wszystkim jaki ma piękny telefon budziła się we mnie agresja.Ostatecznie zrezygnowałem z niechęci do manipulacji ludźmi i do życia w zakłamaniu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Defect - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024