Opinie o Magna w Jasin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Magna, a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Magna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna w Jasin

Rudy 102

Po dzisiejszej sytuacji stwierdzam, że w firmie mamy do czynienia z grupą ludzi którzy za nic mają wartości takie jak szacunek wobec drugiej osoby. Dla których liczy się opinia pojedynczych jednostek postawionych wyżej, a nie bezpośrednia współpraca między kierownikiem a pracownikami produkcji. Co więcej powód "braku komunikacji między kierownikami zmianowymi" budzi we mnie śmiech :). Skoro wszystko przeważnie było wyrobione to o czym miał z nimi gadać? O nowych butach czy o tym co będzie robił po pracy? Może łatwiej byłoby powiedzieć "nie integrował się z kierownikami". Ale to pewnie dlatego że chłop miał poukładane w głowie i wiedział że to fałszywi ludzie bez honoru, którzy za plecami kopią dołki (a Lisek Chytrusek Nory). Na myśl o powrocie do tego co było przed Januszem aż odechciewa się pracować. On dał tej zmianie impuls i dowód że kierownik wcale nie musi być tym złym ale jak widać pewnym osobom to nie pasowało. Na koniec dodam przestroge na przyszłość że nie do końca usunięta rdza w końcu powróci ale nie martwcie się KARMA też powraca ;). Nie pozdrawiam. A Tobie Janek życzę żebyś znalazł dobrą robotę gdzie w końcu docenią Twoje dobre serce.

Zostaw merytoryczną opinię o Magna - Jasin

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024