JOb Log

Wrocław

Opinie o JOb Log

WIKI

Uwaga-Ta firma to porażka--Jak najdalej od!!---WIEJ-JAK MOŻESZ--byle szybko.

daniel

przez te pare lat firma naparwde zyskała na aakości, oczywiście teraz też kwatery sa innego typu tez.

Max

(usunięte przez administratora)Nie płaci za kwatery chociaż je potrąca pracownikom.Kombinuje między ZUSem a niemiecką firmą AOK.A ostatnio szefowa (usunięte przez administratora)ma kłopoty bo nie wypłaca pracownikom należnych im wypłat !!! za styczeń i luty.Chociaż przelewy z niemieckich firm otrzymuje regularnie.Na telefony nie odpowiada lub rzuca słuchawką.Co jest niesamowitym (usunięte przez administratora).Nawet nie interesuje ją czy pracownik ma za co żyć i zrobić podstawowe opłaty.Co myślicie o takiej bezkarności.Przecież mamy XXI wiek !

pracownik 2

Kazda inna firma tylko nie joblog.Pracownicy do dziś nie maja wypłat za m-c listopad.Ludzie zostali bez pieniędzy na świeta ,a firma nic sobie z tego nie robi.Bardzo dziwne umowy-zlecenia z których nic nie wynika i nigdy nie wiadomo ile sie zarobi.(usunięte przez administratora)

jesli szukasz roboty na tydzien moze dwa dobrze trafile s to firma dal ciebie... jak sama nazwa wskazuje job- logiistic.. czyli logistyka w ludziach, ja pracowalem 2 tygodnie, zapowiadalo sie na dluzej ale sie przejechalem, nie polecam szukajcie czegos lepszego, szkoda nerwow, plus ze oplacili podroz, ale to nei wystarczajaca rekompensata za , jestem nei zadowolony niepolecam!

Zostaw opinię o JOb Log - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JOb Log