Raf-Bud Rafał Siajkowski

Pajęczno

Opinie o Raf-Bud Rafał Siajkowski

Aneta

@Tak i nie - forum nie służy do oceniania innych użytkowników, a jedynie pracodawcy. Merytoryczne opinie o zatrudnieniu pomogą innym forumowiczom w rozeznaniu się na temat pracy w danej firmie.

Tak i nie

Tak rozwijają się ;) Widać to po wypowiedzi pracownika z pseudo ZIOM. Ortografia na poziomie niemowlaka.

Aneta

Jak obecnie wygląda praca w Raf-Bud? Chętnie dowiemy się co w ciągu ostatnich miesięcy uległo w firmie zmianie. @Ziom mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy w Twoim dziale? Na co mogą liczyć dołączający do niego nowi pracownicy?

efr

Idealnie, że jest tutaj umowa o pracę, a oferty cały czas się jakieś pokazują, bo się ciągle rozwijają.

Ziom

Nigdzie nikogo niepłorzą cza tyrać i iusz a co do pieniedzy karzdy pracodawa kobinuie nalewo lub na prawo

........

To zmień pracodawcę apropo może nie zasługujesz ja trochę robię i mam jakoś ubezpiczenie szkoda pisać ciekawe jakie masz doświadczenie chyba żadnych h

posel

Pracodawca nie ubezpiecza, to jest niestety prawda wiem z wlasnego doswiadczenia:-(

de niro

Pracujecie w szwecji OBIECANKI

kolo

Jakby mi nie pasowało to bym nie robił a jak ktoś jest nieudacznik życiowy to wiecznie będzie narzekał i płakał

..........

panie hhhhhhh widze ze ty jestes oszust bo wczesniej pisales ze NIE PRACUJESZ a teraz piszesz ZE PRACUJESZ to jak to jest chyba cos nie tak lezy

ppp

CHLOPIE TAM KIEROWNIK NIE WYPISUJE GODZIN DEBILU JAK NIE PRACUJESZ TO NIE ROB SIARY

hhhhhhhh

Na pewno nie wypłaca wszystkich godzin mówi ze kierownik tyle wypisał a za urlop też nie płaci, pracuje tylko do znalezienia lepszej firmy ludzie unikajcie tej firmy /oszusta/ z Pajęczna.

ktos

Ogółem firma ok pracowałem kilka lat może i jeszcze będę chcial .prezes też w porządku .płaca ok

kolo

Widocznie nie mogą znależć coś lepszego i nie rób z nas wieśniaku desperatów, sam zaprzeczasz sobie

kolo

Koleś nie kłam pajacu każdy wie o co chodzi raz pracujesz raz nie twój znajomy ha ha

Koleś

Nigdy nie pracowałem w tej firmie i nie mam zamiaru mój znajomy tam pracuje i nie raz rozmawiamy dla mnie tragedia tam to chyba robią tylko ci co nie mają wyjścia i rodzine na utrzymaniu znając życie jak tylko znaleźli by coś lepszego to już by sie w pracy nie pokazali

brygadier

koleś co masz do brygadzistów jak byś zasługiwał to byś miał normalna stawkę i umowę nie na 3 miesiace? widać co byłeś WART jak ci dupę żal ściska o auta to sobie załóż firmę może ty lepiej poprowadzisz a ile mamy płacone to cie h.. obchodzi

koleś

kase wypłaca ale stawki są bardzo zaniżone do wykonywanej pracy umowy tragiczne co trzy miesiące inna ale jeszcze musisz sie przypomnieć jak już sie skończy, żeby dostać urlop to graniczy z cudem a sam nie spotyka sie z pracownikami tylko przez swoich ludzi wszystko załatwia dla mnie tragedia tacy ludzie nie powinni prowadzić firm auta zmienia a ludziom pensji nie umie podnieść nie rozumiem kierowników czy brygadzistów pracują z tymi ludzmi i nie umieją im załatwić podwyżek bo po co najważniejsze że oni mają dobrze płacone a do roboty gnają

ciekawy

Jak u niego z kasą?? rzetelny??

de niro

Zdrówka Szczęścia i słodyczy w dniu 40tych urodzin!!A wy płaczki złożyliście już p.prezesowi życzenia??No to ruchyyyy!!,:-)

ciekawe

Co leży?? co jemu chyba leży, bo jawne jest to, że nie wypłaca kwitu w całości...

nie przepadam za chłopkiem ale jest wypłacalny wiem z pewnych żródeł

mmmm

Nie bronie nikogo nie interesują mnie inne rzeczy ale oszust to jest z ciebie bo kłamiesz że jest nie wypłacalny jak nie robisz to się zamknij bo każdy wie o co ci leży

hhhhhhhhh

nie pracujcie u oszusta nie jest wypłacalny kłamie kolegów.......

johny

Potrzebuje do tego gościa nr tel, ten jego co jest na stronie lub na autach jest już nie aktualny . Pozdrawiam.

hhhhhhhhh

ZDROWIA 0 ZDROWIA 0 ZDROWIA!!!!!!!!!!!!!!!

karateka

Właśnie widac jak chwalicie Prace u "pana" R.S. Piątek godzina 8:53 - 10:38 rano, a wy nie w pracy?? czy to może Pan "prezes" sam sobie dodaje pozytywne opinie, bo takich nikt wystawic mu nie chce. Dobrze, że jeszcze ma ludzi którym bardzo na pracy zależy... bo gdyby dostali lepszą oferte to z pewnościa by odeszli...

woj

zgadzam się z kolegą pracuje 2 lata pensje zawsze dostaje raz wczesniej raz pozniej ale zawsze jest ci co wypisuja to na pewno sezonowi pracownicy tj 2-3 tygodnie i koniec pracy pracuje tam masa ludzi jak by było tak żle to by nikt nie pracował pracowałem wczesniej w innej firmie z okolic pajeczna to smiało moge powiedziec ze gosc oszukiwał i nie płacił wiec wezcie sie nieroby do roboty a nie siedzicie i bzdury wypisujecie

mara

Ja pracuje kilka lat i niema problemu z kasą tylko jak ktoś chla robocie wóde lub przychodzi na bani lub myśli że wyjechał na wakacjie nie do roboty to wypisuje jakies brednie założe sie że wszyscy ktorzy coś dodali to to u niego pracowali i za darmo nie wylecieli

Bolek

JA też się dziwie że firmy dają mu robotę BILFI......., PRIB.... ,ŁÓD ..... ON NIE WYPŁACA LUDZIOM LUB OSZUKUJE NA GODZINACH ORAZ NA STAWCE.

pajeczak

Nie dotrzymał ani jednego słowa, najlepiej żeby tylko być w pracy.

Bleble

zgłaszam do PIP że nie wypłaca należnych kwot z wynagrodzenia umowa jest na najniższą krajową a drugie tyle na rękę i nie można tego wyegzekwować , jest za pewny siebie. PIP NIE REAGUJE NA TO NADUŻYCIE PRAWA .

Bolek

popieram poprzednika rzeczywiście jest fałszywy

h.h.h.h.

nieuczciwa Firma właściciel fałszywy człowiek

Mad

Nierzetelny człowiek(usunięte przez administratora)Zatrudnia osoby na robotę tj, można skończyć nawet po 2-3 tygodniach i wszystko oddać nawet młotek po 20 zł. A najlepiej to robić swoim sprzętem...

Magda

(usunięte przez administratora) oszczędza w każdy sposób ale tylko na innych, wisi jak mi 3000 zł

luschke

chce tylko wiedzieć czy firma jest wyplacalna?

Zostaw opinię o Raf-Bud Rafał Siajkowski - Pajęczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raf-Bud Rafał Siajkowski