Opinie o Egerton Sp. z o.o. w Zabrze

Specjalizujemy się w zaopatrywaniu placówek służby zdrowia w podstawowe elementy wyposażenia sal łóżkowych i pracowni. Nasza oferta obejmuje: łóżka szpitalne regulowane elektrycznie i ręcznie oraz ich elementy, materace, szafki, wózki do przewozu pacjentów i materiałów medycznych, stoły zabiegowe, a także specjalistyczne wyposażenie sal rezonansu magnetycznego.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Egerton Sp. z o.o. w Zabrze

Kandydatka Nowy wpis

Właśnie biorę udział w rekrutacji, na stanowisko w tej firmie, właściwie przyszłam tu poczytać opinie innych i widzę same pozytywne, muszę przyznać, że moja koleżanka pracuje w Egertonie i też sobie chwali. Wspominała, że dobrze zarabia i lubi swoją pracę. Egerton musi więc być naprawdę porządnym pracodawcą, skoro ludzie są zadowoleni, mam nadzieję, że dostanę tę pracę!!

roman wierzchowski Nowy wpis

jestem w pelni zadowolony z produktow jak i pracy doradcow z egerton. polecam.

KrzysztofK Nowy wpis

Bardzo polecam firme Egerton-solidne produkty ktore kupuje sie na lata. Fantastyczna inwestycja. Pochwalic musze takze obsluge Egertona jeden z pracownikow doradzil mi najlepsze rozwiazanie dla mnie

Domi.nika Nowy wpis

W Egertonie byłam na stażu i bardzo mi się podobało. Pensja jak na staż całkiem niezła, mój "opiekun" poświęcał mi sporo uwagi, dzięki czemu w krótkim czasie nauczyłam się wielu rzeczy. Naprawdę polecam na początek swojej kariery. Ja biorę udział w rekrutacji na pełnowymiarowe stanowisko i mam nadzieję, że mnie przyjmą :)) trzymajcie kciuki

Firma Egerton Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
pawlowsky

Chcesz wiedzieć, jak naprawdę wygląda praca w Egertonie? Aplikuj i przekonaj się na własnej skórze ;) Tak mi poradzono 2 lata temu i nie żałuję, że wziąłem udział w rekrutacji, a później przyjąłem ofertę pracy. Praca w tej firmie pozwoliła mi się rozwinąć i wiem, że wciąż mogę iść w górę. Ktoś wcześniej pytał, czy można się dużo nauczyć - tak, musisz tylko wykazać do tego chęć :)

B.K.

Solidna firma, ktora robi swietna robote! Materac medyczny uzywam juz rok i wciaz jest w bardzo dobrym stanie. Wygodny, funkcjonalny, daje 5 gwiazdek. Polecam Bogdan K

Praca w Egertonie to spoko opcja nawet na początku kariery. Zacząłem tutaj jako junior, za chwilę będę seniorem. Od początku wiedziałem, jak będzie wyglądać ścieżka mojej kariery. Relacje między współpracownikami i szefostwem są naprawdę zdrowe. Na zarobki narzekać nie mogę. Chciałbym się do czegoś przyczepić, ale ciężko coś znaleźć ;) także summa summarum polecam

Ulaaala

Naprawdę w porządku firma. Miałam okazję pracować w innych firmach z tej branży i w Egertonie jest zdecydowanie najlepiej. Zadowalające pensje, jasna ścieżka rozwoju i regularne awanse. Do tego fajne benefity i super ludzie. Mnie się tu dobrze pracuje

Jolanta Michalska

Jak najbardziej polecam firmę Egerton! Świetnie doradzili mi w wyborze wyposażenia do gabinetu, a same w sobie produkty są najwyższej jakości. Jestem w 100% zadowolona. Z pewnością wrócę na kolejne zakupy, gdy będziemy rozbudowywać klinikę. Polecam serdecznie

Marszal97

Pracuję w Egertonie od nie tak dawna, ale zdążyłem wyrobić sobie już opinię o tej firmie. Bardzo skuteczna polityka zarządzania. Dobrze traktują swoich pracowników, motywują na różne sposoby. Pensja jest więcej niż zadowalająca. Mam wrażenie, że zostanę w Egertonie na dłużej!

Klient

Serdecznie polecam firme Egerton ! Wlasciwi ludzie na wlasciwym miejscu. Doskonale doradzili mi w wyborze foteli zabiegowych i innych mebli do mojej kliniki. Jesli zajdzie taka potrzeba to znowu zrobie u nich zakupy. POLECAM

GrzegorzJ

Jesli zastanawiasz sie nad praca w firmie egerton to nie czekaj, tylko wysylaj cv! Porzadne pieniadze za naprawde sensowna prace. Szefostwo zyczliwe i bardzo propracownicze, pomocni wspolpracownicy, duze mozliwosci rozwoju i awansu. Nie mam do czego sie przyczepic

martynaa87

W Egertonie pracuję już dobrych 5 lat i chyba samo to świadczy, że jest to fajne miejsce pracy. Dobra pensja, która systematycznie rośnie, współpracujący zespół i naprawdę w porządku przełożeni, z którymi da się dogadać w razie jakichś problemów. Jak dla mnie praca tutaj jest satysfakcjonująca i nigdzie się nie wybieram

Bartosz_M.

Współpracę z firmą Egerton oceniam bardzo pozytywnie. Na początku - profesjonalne doradztwo, stały kontakt i miła obsługa. Później szybka realizacja, a produkty okazały się najwyższej jakości. Obsługa Egertona dostępna dla klienta nawet po skończonym zamówieniu. 5/5

zoolaa

Nie wiem, skąd te negatywne opinie, bo mnie się bardzo dobrze pracuje w Egertonie. Może to konkurencja? ;) Mam dobre warunki zatrudnienia, zgrany team i mogę liczyć co jakiś czas na awans w ramach rozwoju na danym stanowisku. Szczerze mówiąc, nie mam na co narzekać

izabella83

Pracowałam w firmie Egerton przez 3 lata i zakończyłam pracę tylko dlatego, że postanowiłam się przebranżowić i otworzyć własny biznes. Warunki i płaca w Egertonie są na wysokim poziomie - każdy pracownik zna swoją ścieżkę rozwoju i wie, kiedy może spodziewać się awansu. Ludzie pracujący w Egertonie są świetni - miło się pracuje w takiej atmosferze. Bardzo szybko poczułam się jak członek zespołu, jeśli miałam jakiś problem, współpracownicy zawsze chętni byli do pomocy. Nie było korporacyjnej atmosfery i wyścigu szczurów, a to się ceni.

mchmielak

W egertonie pracuję już od ponad 2 lat i naprawdę nie mogłałbym powiedzieć nic negatywnego na ich temat. Warunki pracy są w porządku, pensja wypłacana na czas bez żadnych poślizgów, do tego jasna ścieżka rozwoju. Atmosfera w pracy tak samo bardzo fajna, można się pośmiać, zażartować a kiedy trzeba skoncentrować się pracy – to tak też się dzieje.

jack_g

W firmie Egerton pełnię funkcję jako przedstawiciel i także nie mogę narzekać na warunki współpracy, a pracuję tam od ponad roku. Potrafią zadbać o pracownika i dostarczyć mu to co niezbędne do pracy.

Mocarz Katarzyna

Z firmy egerton do jednego z naszych szpitali zamówiliśmy materace przeciwodleżynowe jak i systemy przeciwodleżynowe i musimy stwierdzić że jesteśmy pozytywnie zaskoczeni jakością sprzętu. Zakup mogę określić jako strzał w dziesiątkę :)

Goorska_ania

Jako była już pracownica mogę śmiało wszystkim przyszłym kandydatom polecić pracę w egertonie.  Co prawda rozstałam się z nimi, jednak było to spowodowane zmianą miejsca zamieszkania, jednak zawsze będę wspominać dobrą i przyjacielską atmosferę jaką tam zastałam. Każdy ma tam równe szanse i możliwości rozwoju co istotne dla młodych pracowników.

Kamil
@Goorska_ania

Zaciekawiła mnie ta wzmianka o możliwościach rozwoju ;). Możesz napisać coś więcej na ten temat? Czy chodzi Ci o szkolenia? Zastanawiam się czy trzeba do nich dopłacać

Zostaw merytoryczną opinię o Egerton Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Egerton Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Egerton Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Egerton Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Egerton Sp. z o.o.