Kielcka Fabryka Mebli

Kielce

Opinie o Kielcka Fabryka Mebli

Tom Junior

Na tle zakładów w jakich miałem okazję pracować to wypadają naprawdę dobrze. Nie ma jakiejś presji, szczerze ich polecam

orient express

Kompetentni pracownicy i dają radę żeby to wszystko poskładać do przysłowiowej kupy. Roboli na produkcji się szanuje, a nie miesza z błotem jak to bywa w innych firmach. Tutaj masz pewność, że nie będą Cię traktować jak śmiecia, tylko okażą należny szacunek właściwy dla pracownika.

fancy

Można się rozwijać i spokojnie pracować. Początki u każdego były trudne. Zdarzały się jakieś błędy ale nie takie żeby od razu kogoś wyrzucić czy zablokować wypłaty. Po prostu dodatkowe szkolenie i człowiek ruszal dalej.

W..

Jak ktoś ma nóż na gardle to każda praca go zainteresuje i się do niej przyzwyczai. Dopiero w skrajnych sytuacjach ludzie zaczynają właściwie pracować.... takie moje zdanie

szef

Praca jest spoko, jak ktoś się pospieszy to będzie mógł czasami skończyć wcześniej. Zarobki są ok.

mandarynki

Firmę mogę opisać jako solidną, profesjonalną i rozwojową. Nie stoimy w miejscu, tylko można awansować i stale się rozwijać. Praca nie jest jakoś mega stresująca, można się przyzwyczaić.

zadowolony

Uwielbiam ludzi, z którymi pracuję. Jest to ekipa, która zawsze pomoże i od wielu lat się znamy. Podobnie jest z kadrą - nie traktują nas "z góry", dzięki czemu aż chce się pracować.

!!!
@zadowolony 08.02.2018 09:18

Pod opinią o atmosferze podpisuję się obiema rękoma i nawet nogami :D Na hali praca luks, robota idzie, atmosfera tak jak mówię świetna. Kasę płacą na czas tak jak powinno być :)

...

Od 4 miesięcy pracuje w firmie Kielecka Fabryka Mebli i jak na razie sobie chwalę. Chetnie zostanę w tej firmie na dłuzej.

Augustin

Pracuję już tutaj od dwóch lat i sobie chwalę pracę. Tym, którzy się jeszcze zastanawiają to polecam przekonać się na własnej skórze.

uszatek

Świetna atmosfera w pracy, można robić kilka przerw w ciągu zmiany, szefowie bardzo przychylni.

x

Pracowałem już w dwóch firmach, ale dopiero w tej jest przyjemnie. Zarobki ok, czas pracy można ustalić z szefem pod swoje prośb y grafikowe.

annie

Swietne meble, bardzo dobrej jakości. Widać solidność i dokładność ich wykonania. Poza tym bardzo miła obsługa klienta ;-)

Maciek

Praca jak najbardziej w porządku, nie ma tak dużego zmęczenia jak niektórzy sobie wyobrażają.

Wujo

Energia8

Bardzo ciekawy sklep jezeli chodzi i wybór mebli.Wczesniej kupilem kanape do pokoju i nie spotkalem zadnych problemów.Teraz kupilem meble do sypialni i również bez zadnych problemów.Polecam naprawde warto miła obsługa bardzo duzy wybór mebli bede zaglądał tu czesciej polecam

Zostaw opinię o Kielcka Fabryka Mebli - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kielcka Fabryka Mebli