Kielcka Fabryka Mebli

Kielce

Kielcka Fabryka Mebli

Opinie o Kielcka Fabryka Mebli

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Słony lód

Przychodzisz do pracy, robisz to co masz zrobić i tyle. Dla mnie najważniejsze jest, żeby wypłacali na czas i atmosfera w pracy była pozytywna - właśnie to w tej firmie mam i się cieszę.

Przemo

Dobre zarobki? czyli ile wychodzi na rękę ?

marek mareczek

Ile razy zaczynałem prace w tej firmie (3 razy) to się zastanawiam czemu szukałem czegoś innego. Tutaj jest ok. Nie ma spinania, dobra atmosferą, każdy robi swoje.

daniel sz

Dostałem nową umowę na czas nieokreślony, po krótkiej pierwszej umowie. Dotrzymali słowa i zarobki też poszły w górę.

Big B.

Zależy mi na tej pracy i myślę, że jak ktoś się zastanawia to mogę doradzić - postaraj się na rozmowie. Potem szkolenie - szybko złapiesz o co chodzi. A potem? Musisz ogarniać wiele rzeczy, ale jak złapiesz rytm to już będzie to dla Ciebie norma :)

t.e.n. K

Proszę o komentarze!!! W NASTĘPNY PONIEDZIAŁEK IDĘ NA ROZMOWĘ I CHCĘ COŚ WIĘCEJ WIEDZIEĆ!

anonimowy
@t.e.n. K 17.04.2018 11:39

Mi sie bardzo podoba to, że jak widać że ktoś się leni i nic nie robi to jest zwalniany w trybie natychmistowym. W mojej poprzedniej pracy, zetknąłem się z sytuacją, gdy ludzie musieli na taśmie pracować za innych, a oni dostawali normalnie wypłatę i premie...

Henryk

Czasy się zmieniły i teraz nie ma 300% nomy jak za komuny na przypale, tylko realna praca w konkrentym celu

Skóra

Praca nadal w porządku. Problem się pojawia jak zostają ludzie którzy nie mają do tego jakichkolwiek kompetencji i robią to bardziej na przypale niż właściwie...

Coś słyszałem od sąsiada, że praca nawet w miarę. Robi tam chyba koło 2 lat i nie narzeka. Może z początku rzadko się widzieliśmy bo miał zmiane wieczorem, ale teraz już chyba te godziny normalne, bo czasem wieczorem się można na piwko zgadać.

mivhuu_strong

Widzę, że firma się prężnie rozwija i zmienia się na lepsze, bo z początku to była lekka partyzantka. Nie chodzi tylko o płace, ale też warunki pracy i konkstrukcje umów

Ludwik

Wcale nie jest taka zła płaca jak każdy uważa. Radzę się przekonać na własnej skórze. Ja pracuję już od dobrych kilku lat i sobie chwalę.

anonymous

Pracuję w tej firmie od jej samego początku i z upływem lat jest o wiele lepiej niż na początku. Można się rozwijać, a każdy przejaw kreatywności jest dobry. Wcześniej trzeba było zrobić swoje i tyle, jak chciałeś coś dodać od siebie to szefostwo patrzyło na tym krzywym okiem. Także w porównaniu do dawnych czasów - niebo i ziemia

michał ;)

Nawet ok. Praca nie jest jakimś fenomenem, ale idzie się przyzwyczaić. Najpierw jest ciężko, potem dopiero się człowiek ogarnie i sobie spokojnie radzi.

OK

DOBRE PIERWSZE WRAŻENIE --> DOBRY START---> PEWNA UMOWA ---> DUŻO PRACY, ALE ZAROBKI OK

kamil

Dobra firma dla młodych na start, żeby otrzaskać się z pracą. Narzucić i nauczyć się pewnego rytmu pracy który może się przydać w przyszłości.

Sulej_P

W firmie jest duża rotacja pracowaników, stąd też ma się duże szanse do zatrudnienia. Jeśli jest się zdyscyplinowanym to spokojnie można sobie dać radę.

jasmine

Można ustalić sobie rózne godizny zmianowe co jest bardzo wygodne. Praca o wczesnych porach, przez co później można mieć cały dzień na swoje potrzeby.

antek_9000

Praca spokojna, jak ktoś jest sumienny to może zostać doceniony przez szefa dodatkową nagrodą (pieniężną lub łatwiej dogadać się co do wolnych dni).

Tom Junior

Na tle zakładów w jakich miałem okazję pracować to wypadają naprawdę dobrze. Nie ma jakiejś presji, szczerze ich polecam

zadowolony

Uwielbiam ludzi, z którymi pracuję. Jest to ekipa, która zawsze pomoże i od wielu lat się znamy. Podobnie jest z kadrą - nie traktują nas "z góry", dzięki czemu aż chce się pracować.

!!!
@zadowolony 08.02.2018 09:18

Pod opinią o atmosferze podpisuję się obiema rękoma i nawet nogami :D Na hali praca luks, robota idzie, atmosfera tak jak mówię świetna. Kasę płacą na czas tak jak powinno być :)

orient express

Kompetentni pracownicy i dają radę żeby to wszystko poskładać do przysłowiowej kupy. Roboli na produkcji się szanuje, a nie miesza z błotem jak to bywa w innych firmach. Tutaj masz pewność, że nie będą Cię traktować jak śmiecia, tylko okażą należny szacunek właściwy dla pracownika.

fancy

Można się rozwijać i spokojnie pracować. Początki u każdego były trudne. Zdarzały się jakieś błędy ale nie takie żeby od razu kogoś wyrzucić czy zablokować wypłaty. Po prostu dodatkowe szkolenie i człowiek ruszal dalej.

W..

Jak ktoś ma nóż na gardle to każda praca go zainteresuje i się do niej przyzwyczai. Dopiero w skrajnych sytuacjach ludzie zaczynają właściwie pracować.... takie moje zdanie

szef

Praca jest spoko, jak ktoś się pospieszy to będzie mógł czasami skończyć wcześniej. Zarobki są ok.

mandarynki

Firmę mogę opisać jako solidną, profesjonalną i rozwojową. Nie stoimy w miejscu, tylko można awansować i stale się rozwijać. Praca nie jest jakoś mega stresująca, można się przyzwyczaić.

...

Od 4 miesięcy pracuje w firmie Kielecka Fabryka Mebli i jak na razie sobie chwalę. Chetnie zostanę w tej firmie na dłuzej.

Augustin

Pracuję już tutaj od dwóch lat i sobie chwalę pracę. Tym, którzy się jeszcze zastanawiają to polecam przekonać się na własnej skórze.

uszatek

Świetna atmosfera w pracy, można robić kilka przerw w ciągu zmiany, szefowie bardzo przychylni.

x

Pracowałem już w dwóch firmach, ale dopiero w tej jest przyjemnie. Zarobki ok, czas pracy można ustalić z szefem pod swoje prośb y grafikowe.

annie

Swietne meble, bardzo dobrej jakości. Widać solidność i dokładność ich wykonania. Poza tym bardzo miła obsługa klienta ;-)

Zostaw opinię o Kielcka Fabryka Mebli - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kielcka Fabryka Mebli