Kielcka Fabryka Mebli

Kielce

Kielcka Fabryka Mebli

Opinie o Kielcka Fabryka Mebli

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Mati

No więc tak..po rozmowie kwalifikacyjnej wiedzialem czego sie spodziewac oraz jak dokladnie ta praca wyglada. Warunki , kwestie finansowe dokladnie omowione. Jestem po 3 miesiacach pracy i jest dobrze . Pracodawca wywiazuje sie z tego o czym mowi na rozmowie oraz z tego co jest podpisane na umowie. Stawka calkiem niezla, zawsze tego dnia na ktorego sie umawialismy. Wedlug mnie Kielecka to dobry pracodawca.

ygrreek
@Mati 17.07.2018 13:18

Ja zaczalem pracowac u nich 4 miesiace temu i poki co nie mysle o zwolnieniu wiec jest dobrze. Na poczatku mialem troche problemow zeby ogarnac co gdzie lezy, jak zapakowac itd...no ale mysle ze to normalne bo nowa praca, nowe otoczenie i nowe obowiazki. Teraz juz sam moge smigac

garryus

Jako świeżo upieczony ,zadowolony klient śmiało mogę polecić Kielecką i ich produkty. Bardzo dobra jakość wykonania i obsługa klienta. 5/5

pNN

Pracodawca jest w porzadku..placa na czas, klimacik niezly no i do tego pozytywna atmosfera hehe :D Polecam!!!

jobers

Jestem świeżo po zakupie mebli z Kieleckiej i muszę przyznać że jestem zadowolony. Cena w stosunku do jakości jest bardzo atrakcyjna.. Polecam !

iksinski

Nie narzekam..warunki są spoko, ludzie i kasa tak samo..Można zarobić - całe szczęście w pozytywnej atmosferze.

Lukiluke

Dobra robota, ludzie w porzadku - jest spoko

Amadeo

Praca fizyczna lecz za godne pieniądze . Pensja całkiem niezła. Warunki - spoko. Ludzie w pracy? Zgrani i sympatyczni. Dobrze się pracuje

Janek

wiadomo - gdzieś pracować trzeba..kilka razy trafiłem na naprawde złych pracodawców ale ten jest w końcu w porządku..nikt nikogo nie popędza, brygada pomocna - polecam

Maciej

Pracuję do dnia dzisiejszego i jest w porządku. Szefostwo w porządku , współpracownicy sympatyczni, pieniądze w porządku. Terminowo i sympatycznie..mi tam odpowiada

GIT

Pracownicy się dogaduja i współpracuja, a to w tego typu miejscach jest konieczne. Jeden z lepszych pracodawców u których było mi dane pracować.

Gall
@GIT 02.07.2018 13:57

Buahahahaahahhahahaahahhahahahahahhahahahahaha

Daniel

Cóż..poszedłem na rozmowę kwalifikacyjną i zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony. Dla wszystkich potencjalnie zainteresowanych pracą - bardzo rzetelne podejście do pracownika. Jasne warunki dla obu stron , fajna atmosfera.

ja
@Daniel 03.07.2018 08:47

przecież ja to czytałem miesiąc temu.. Co za dno i naciąganie. Ludzie daleko od tego bagna. Atmosfera prac na każdy stoisku. mobbing. dno..

Zuza

Ogromny wybór mebli w przystępnych cenach. Kiedy wybrałam się do nich osobiście, byłam bardzo pozytywnie zaskoczona obsługą klienta. Widać było że zależało im na tym abym wyszła zadowolona.

Kacper28

Obsługę klienta to mają super nie mogę powiedzieć ze nie. Widac było ze staraja się pomoc wybrać odpowiedni produkt. Polecam.

Igor20

Praca jak to praca . W każdej znajdzie się jakies ale. Jak dla mnie jest GIT. Pracuje się spoko.

MordkaMordka

Ekipa dla VIPA hehehe , pozdrawiam całą brygadę z Kieleckiej Fabryki Mebli. Razem lepiej się pracuje. Pozdro mordeczki

Kubson

7. Braciak pracowal i było spoko…Sam zastanawiam się czy nie wyslac cv . Bardzo sobie chwalil ekipe w robocie hehe.

goral

Szkoda czasu tam pracować. Wyzysk pracownika. Najpierw podpisują umowę na czas nieokreślony a później jak człowiek przepracuję to zmieniają na umowę o dzieło. Totalna porażka. goral

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Kielcka Fabryka Mebli? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Słony lód

Przychodzisz do pracy, robisz to co masz zrobić i tyle. Dla mnie najważniejsze jest, żeby wypłacali na czas i atmosfera w pracy była pozytywna - właśnie to w tej firmie mam i się cieszę.

Przemo

Dobre zarobki? czyli ile wychodzi na rękę ?

marek mareczek

Ile razy zaczynałem prace w tej firmie (3 razy) to się zastanawiam czemu szukałem czegoś innego. Tutaj jest ok. Nie ma spinania, dobra atmosferą, każdy robi swoje.

daniel sz

Dostałem nową umowę na czas nieokreślony, po krótkiej pierwszej umowie. Dotrzymali słowa i zarobki też poszły w górę.

Big B.

Zależy mi na tej pracy i myślę, że jak ktoś się zastanawia to mogę doradzić - postaraj się na rozmowie. Potem szkolenie - szybko złapiesz o co chodzi. A potem? Musisz ogarniać wiele rzeczy, ale jak złapiesz rytm to już będzie to dla Ciebie norma :)

t.e.n. K

Proszę o komentarze!!! W NASTĘPNY PONIEDZIAŁEK IDĘ NA ROZMOWĘ I CHCĘ COŚ WIĘCEJ WIEDZIEĆ!

anonimowy
@t.e.n. K 17.04.2018 11:39

Mi sie bardzo podoba to, że jak widać że ktoś się leni i nic nie robi to jest zwalniany w trybie natychmistowym. W mojej poprzedniej pracy, zetknąłem się z sytuacją, gdy ludzie musieli na taśmie pracować za innych, a oni dostawali normalnie wypłatę i premie...

Henryk

Czasy się zmieniły i teraz nie ma 300% nomy jak za komuny na przypale, tylko realna praca w konkrentym celu

Skóra

Praca nadal w porządku. Problem się pojawia jak zostają ludzie którzy nie mają do tego jakichkolwiek kompetencji i robią to bardziej na przypale niż właściwie...

Coś słyszałem od sąsiada, że praca nawet w miarę. Robi tam chyba koło 2 lat i nie narzeka. Może z początku rzadko się widzieliśmy bo miał zmiane wieczorem, ale teraz już chyba te godziny normalne, bo czasem wieczorem się można na piwko zgadać.

mivhuu_strong

Widzę, że firma się prężnie rozwija i zmienia się na lepsze, bo z początku to była lekka partyzantka. Nie chodzi tylko o płace, ale też warunki pracy i konkstrukcje umów

Ludwik

Wcale nie jest taka zła płaca jak każdy uważa. Radzę się przekonać na własnej skórze. Ja pracuję już od dobrych kilku lat i sobie chwalę.

anonymous

Pracuję w tej firmie od jej samego początku i z upływem lat jest o wiele lepiej niż na początku. Można się rozwijać, a każdy przejaw kreatywności jest dobry. Wcześniej trzeba było zrobić swoje i tyle, jak chciałeś coś dodać od siebie to szefostwo patrzyło na tym krzywym okiem. Także w porównaniu do dawnych czasów - niebo i ziemia

Zostaw opinię o Kielcka Fabryka Mebli - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kielcka Fabryka Mebli