Fl Group Marcin Chabier

Wrocław

Fl Group Marcin Chabier

Opinie o Fl Group Marcin Chabier

Jak wyglądają zarobki w FL Group? Czy od ostatniej opinii ich poziom uległ zmianie?

Alka
@Administrator 28.02.2018 09:06

Praca na umowę zlecenie, zatrudniani są głównie studenci bo im nie trzeba dużo płacić. Zdecydowanie więcej płacą na kasie w spożywczym, a tu nawet 2 tysięcy nie zarobisz. Bardzo nie polecam, właściciel typowy "janusz biznesu". Oszczędza na ludziach, sprzęcie i czym się da, a pracowników mami jaki to on wspaniały i dobry jest. Trzymajcie się z dala.

Dominika
@Alka 18.09.2018 14:42

Czy wraz ze stażem pracy w Fl Group Marcin Chabier zmieniają się warunki zatrudnienia i pracownik otrzymuje możliwość podpisania umowy o pracę? Wiele firm stosuje właśnie tę praktykę i użytkowników forum zapewne zainteresuje fakt, czy ten pracodawca stosuje tego typu rozwiązania.

An_na

Przede wszystkim świetni ludzie i rodzinna atmosfera :) PS Czasem pracuje nawet w z nami pieseł :) Fajna ekipa, polecam!

zefirowski

Tragiczny właściciel, nie potrafi jasno komunikować poleceń, a później się denerwuje, że nie zostały wypełnione tak jak sobie wymyślił, pomijając fakt, że niejednokrotnie myślał, że coś przekazał, a później się okazuje, że tylko o tym myślał. Słabi ludzie, słabe zarobki, słabe możliwości, zdecydowanie NIE polecam.

FL Group
@zefirowski 02.02.2016 22:41

Byłoby nam łatwiej odnieść się, gdybyśmy wiedzieli kto udzielił informacji. Przykro nam, że masz takie odczucia pracując u nas, dla nas i z nami. Zgadzam się, że nie zawsze przekazywane są informacje w sposób jasny - z biegiem miesięcy skutecznie poprawiliśmy ten tryb - dzięki spotkaniom tygodniowym, pracy ASANie, dokładnym rozpisywaniu obowiązków i zadań. Chciałbym wierzyć, że ten etap mamy już za sobą, co potwierdzić mogą ludzie pracujący u nas. Chciałbym natomiast odnieść się do informacji o ludziach - nie zgadzam się, że mamy słabych ludzi. Jako właściciel skoczyłbym za nimi w ogień. Stawiam ich na pierwszym miejscu - bo to ONI tworzą firmę. Jest to stwierdzenie niesamowicie krzywdzące - szczególnie te osoby. Jako przedsiębiorstwo przeżywamy trudniejsze i te duże lepsze chwile. Obecnie, po ułożeniu biznesu, nowych projektach, nowych możliwościach - chcemy mieść jak najlepszy czas.

Zostaw opinię o Fl Group Marcin Chabier - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fl Group Marcin Chabier