Fl Group Marcin Chabier

Adres: Pl. Legionów 12 lok. 8, 50-049 Wrocław

NIP: 8951793429 REGON: 022039545

Fl Group Marcin Chabier

Opinie o Fl Group Marcin Chabier

Jak wyglądają zarobki w FL Group? Czy od ostatniej opinii ich poziom uległ zmianie?

Alka
@Administrator 28.02.2018 09:06

Praca na umowę zlecenie, zatrudniani są głównie studenci bo im nie trzeba dużo płacić. Zdecydowanie więcej płacą na kasie w spożywczym, a tu nawet 2 tysięcy nie zarobisz. Bardzo nie polecam, właściciel typowy "janusz biznesu". Oszczędza na ludziach, sprzęcie i czym się da, a pracowników mami jaki to on wspaniały i dobry jest. Trzymajcie się z dala.

Dominika
@Alka 18.09.2018 14:42

Czy wraz ze stażem pracy w Fl Group Marcin Chabier zmieniają się warunki zatrudnienia i pracownik otrzymuje możliwość podpisania umowy o pracę? Wiele firm stosuje właśnie tę praktykę i użytkowników forum zapewne zainteresuje fakt, czy ten pracodawca stosuje tego typu rozwiązania.

@Dominika 09.11.2018 00:15

Pani Dominiko, sytuacja zatrudnienia jest zależna od zapotrzebowania i wykonywahc projektów. Staż/praktyka, na których pracuje się w zespołach nadzorowanych przez doświadcoznych specjalistów, project managerów - daje szansę nauki i prowadzenia ciekaych i wymagających działań. Po okresie stażu/praktyki rozmawiamy z kandydatami. Obecnie 80% osób w agencji zatrudnionych jest na umowę o pracę, którą preferujemy przy zatrudnianiu pracowników.

@Alka 18.09.2018 14:42

Szanowna Pani (niestety, nie znam imienia i osoby pod takim imieniem nie zatrudnialiśmy). Na dzień 16-01-2019 80% pracowników zatrudnionych jest na umowę o pracę. Jedna osoba jest studentem. Pozostałe osoby mają wyższe wykształcenie. Studentów cenimy za pracę, zaangażowanie i za to, jak pracują. W agencji dajemy możliwość pracy przy ciekawych projektach. Staże i praktyki nie polegają na pracy biurowej i obdzwonkach, jak w części agencji, ale wkładamy w to czas naszych specjalistów. Część osób po praktykach/stażach zostaje z nami. Co do innych fragmentów opinii ciężko się wypowiedzieć - nie wiem co uznać za stary sprzęt oraz jak odnieść się do opinii "janusz biznesu". Agencja z roku na rok zwiększa zasoby, portfolio Klientów i realizuje ciekawe projekty. Przykro nam czytać taką opinię - zapraszamy na rozmowę, kawę.

An_na

Przede wszystkim świetni ludzie i rodzinna atmosfera :) PS Czasem pracuje nawet w z nami pieseł :) Fajna ekipa, polecam!

zefirowski

Tragiczny właściciel, nie potrafi jasno komunikować poleceń, a później się denerwuje, że nie zostały wypełnione tak jak sobie wymyślił, pomijając fakt, że niejednokrotnie myślał, że coś przekazał, a później się okazuje, że tylko o tym myślał. Słabi ludzie, słabe zarobki, słabe możliwości, zdecydowanie NIE polecam.

@zefirowski 02.02.2016 22:41

Byłoby nam łatwiej odnieść się, gdybyśmy wiedzieli kto udzielił informacji. Przykro nam, że masz takie odczucia pracując u nas, dla nas i z nami. Zgadzam się, że nie zawsze przekazywane są informacje w sposób jasny - z biegiem miesięcy skutecznie poprawiliśmy ten tryb - dzięki spotkaniom tygodniowym, pracy ASANie, dokładnym rozpisywaniu obowiązków i zadań. Chciałbym wierzyć, że ten etap mamy już za sobą, co potwierdzić mogą ludzie pracujący u nas. Chciałbym natomiast odnieść się do informacji o ludziach - nie zgadzam się, że mamy słabych ludzi. Jako właściciel skoczyłbym za nimi w ogień. Stawiam ich na pierwszym miejscu - bo to ONI tworzą firmę. Jest to stwierdzenie niesamowicie krzywdzące - szczególnie te osoby. Jako przedsiębiorstwo przeżywamy trudniejsze i te duże lepsze chwile. Obecnie, po ułożeniu biznesu, nowych projektach, nowych możliwościach - chcemy mieść jak najlepszy czas.

Zostaw opinię o Fl Group Marcin Chabier - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fl Group Marcin Chabier