Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A.

Opinie o Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A.

Opinia

Dobry wieczór moja opinia jest pozytywna ponieważ kiedy potrzebna jest mi porada prawna to zawsze dostanę jasną i zrozumiałą odpowiedź z poważaniem Ewa Nowacka

@Opinia

Pani Ewo, bardzo dziękujemy za miłe słowa oraz zaufanie. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług.

Adam C.

Jestem zadowolony ze współpracy z Grupą Prawną Goldwin S.A. Firma ta pomaga mi zarówno w sprawach prywtanych jak i firmowych (branża budowlana). Z usług korzystam już drugi rok. Pani prawnik Kasia M., która zajmuje się moimi sprawami zawsze jest do mojej dyspozycji pod telefonem, a na maile odpowiada sprawnie i rzeczowo - przygotowanie umów, pism, porady. Pozdrawiam i polecam, Adam C.

Rick
@Robert

Zależy jaki masz portfel. Jak zasobny to cię będzie stać.

ELPA INSTAL

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą GOLDWIN. Miła obsługa, wiedza na każdy temat i rzeczowa pomoc to główne atuty firmy. Z pewnością będę korzystał z ich usług. Szczerze polecam.

Grupa Prawna Goldwin
@ELPA INSTAL

Bardzo dziękujemy za zaufanie. Cieszymy się, że prezentowane przez nas usługi spełniają Pańskie oczekiwania.

ANGRA CARGO

Szczerze polecam! Współpraca na jasnych zasadach dla każdej ze stron. Nie wiem jak inni opiekunowie ale mój konkretny - Pani Anna G.- bardzo konkretny specjalista. Wszystkie sprawy prowadzi jak należy, o wszystkim na bieżąco jestem informowany, mamy także za sobą kilka "załatwionych" pozytywnie dla mnie spraw. Polecam

Grupa Prawna Goldwin
@ANGRA CARGO

Serdecznie dziękujemy za polecenie naszych usług, jednocześnie cieszymy się, że spełniamy Pana oczekiwania i jest Pan zadowolony z Opiekuna Prawnego.

Mańka

To ja się odniosę do starego ogłoszenia o pracę dla prawnika, bo 3 lata temu szukaliście takiej osoby. Czy na chwilę obecną też jest zapotrzebowanie? Jedyne co udało mi się zobaczyć, to że formą zatrudnienia była umowa o pracę, zleceniówka i kontrakt. Od czego to właściwie zależy?

Kancelaria Prawna Goldwin Nowy wpis
@Mańka

Forma zatrudnienia zależna jest od zakresu obowiązków i usług, świadczonych przez osobę nawiązującą współpracę z Kancelarią. Na chwilę obecną nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko prawnika. W razie zainteresowania podjęciem współpracy, zachęcamy jednak do przesłania CV, zawierającego zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Czesiek Nowy wpis
@Kancelaria Prawna Goldwin

Mam pytanie. Czy osoba składająca cv może liczyć na względnie szybką informacje zwrotną? Chodzi mi o uniknięcie długoterminowego "zawieszenia".

Nowy wpis

@Czesiek

W przypadku trwającego procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko, zakończonego dla kandydata zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną, po jej odbyciu zawsze udzielamy informacji zwrotnej o wyniku. Na rozmowę zapraszamy wybranych kandydatów.

Mark -But

Bardzo miła obsługa polecam wszystkim

Nowy wpis

@Mark -But

Dziękujemy bardzo za miłe słowa i polecenie. Pozdrawiamy serdecznie !

Krzysztof

Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy, którą wykonała p. Monika. Bardzo dziękuję za rzeczową i szybką odpowiedz na moje zlecenie. Z czystym sumieniem będę polecał. Jeszcze raz ogromne podziękowania.

@Krzysztof

Bardzo dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z obsługi. Liczymy na wieloletnią współpracę. Pozdrawiamy

Szukałam ogłoszenia dla sekretarki ale nie znalazłam. Natomiast z tego co czytam firma zachęca do podsyłania swojego CV, więc raczej skorzystam. Wymagana jest na tym stanowisku znajomość języków obcych? Jakie kwalifikacje będą najpozytywniej rozpatrywane?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. obsługi administracyjnej.

Wspólne świętowania, czyli atmosfera na plus. Pozytywne relacje w pracy to już połowa sukcesu. Czytałam wątek ale nie widziałam informacji na temat stażu. Chodzi mi o płatny staż w administracji kancelarii, jest taka możliwość? Są jakieś oczekiwania względem osoby zainteresowanej taka formą współpracy?

Obecnie nie jest prowadzony program stażowy ani rekrutacja w dziale administracyjnym kancelarii. Zachęcamy do złożenia CV wraz z listem motywacyjnym oraz z klauzulą wyrażającą zgodę na rozważenie Pani kandydatury na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Jaki jest wkład kierownictwa Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Dobra atmosfera w Kancelarii budowana jest przez wszystkich pracowników Kancelarii. Mamy to szczęście, że zespół tworzą osoby, które dogadują się nie tylko zawodowo, ale i prywatnie. Zadaniem koordynatorów działów prawnych jest znalezienie rozwiązań na zgłaszane przez Zespół potrzeby. Dobrą atmosferą budują szczególnie wyjścia integracyjne czy wspólne świętowanie sukcesów przy pizzy :)

W zakładce kariera firma zaprasza do aplikowania osoby, które utożsamiają się z ich wizją. Zależy im na przyciągnięciu pasjonatów, ludzi myślących o prawie niestandardowo. Jakimi więc warunkami firma chce tego dokonać? Jakim podejściem do człowieka, a także wynagrodzeniem chce takie osoby u siebie zatrzymać na dłużej? Kto opisze i zarobki i atmosferę, a także nie zapomni dodać, z jakiej formy zatrudnienia można korzystać?

Kancelaria Prawna Goldwin

W Kancelarii Prawnej Goldwin burzymy nie tylko stereotypy, które narosły w głowach naszych Klientów. Zmieniamy spojrzenie na branżę prawniczą również w oczach członków naszego zespołu. Codziennie udowadniamy, że możliwe jest, aby praca odbywała się w świetnej atmosferze a pomysły pracowników były nie tylko wdrażane, ale i doceniane. Skutecznie przekonujemy ich, że pełne zaangażowanie w pracę po prostu się opłaca. Wszystkim. Im samym, Klientom, firmie. Szukamy pasjonatów. Szukamy ludzi, którzy tak jak my, myślą o prawie w sposób niestandardowy. Szukamy tych, którzy nie potrafią przejść do porządku dziennego nad faktem, że coś nie jest zrobione w najlepszy możliwy sposób. Szukamy tych, dla których najgorszą rzeczą byłoby zatrzymać się w rozwoju. Utożsamiasz się z naszą wizją? Zapraszamy Cię do Kancelarii Prawnej Goldwin. Oferujemy: • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B, • pracę w trybie hybrydowym, • możliwość korzystania z karty Multisport, • benefity - ubezpieczenie na życie, • wsparcie rozwoju zawodowego w zakresie wybranej specjalizacji, • elastyczny czas pracy. Zapraszamy do przesłania CV na adres e-mail: rekrutacjakp@gpgoldwin.pl

@Kancelaria Prawna Goldwin

Ooooo super to wygląda. Hybrydowa praca to znaczy ile dni pracuje się z biura? O i te elastyczne godzin, jak ja jestem studentem zaocznym i piątki po południu muszę mieć wolne, to mogę do tego dopasować swój grafik, by po 15 być już po pracy?

Tamara
@Kancelaria Prawna Goldwin

Czy pełne zaangażowanie jest doceniane czy tylko tego efekty? Zanim przejdzie się na hybrydę trzeba jakiś okres początkowo przepracować na miejscu? Żeby nabrać doświadczenia i wprawy? Dużo się zdarza nadgodzin, bo branża jest akurat na to podatna?

@Tamara

Zapraszamy do kontaktu poprzez adres e-mail: rekrutacjakp@gpgoldwin.pl

Het Instal Usługi Elektryczne

Wspaniała Kancelaria można liczyć wsparcie w biznesie jak i w życiu osobistym. Była to dobra decyzja aby podjąć współpracę z kancelarią. Polecam z całego serca, napewno się opłaci. B-) Zadowolony Partner Biznesowy Het Instal

@Het Instal Usługi Elektryczne

Dziękujemy bardzo za słowa uznania oraz polecenie usług Kancelarii. Pozdrawiamy !

Hania

W sieci znalazłam ogłoszenie o pracę na stanowisko prawnika. Firma oferuje pracę hybrydową. Ile razy w tygodniu trzeba być w kancelarii? Szef ma na to wpływ, czy to pracownik decyduje, kiedy chce być na miejscu? Jeśli chodzi o elastyczne godziny pracy, to jak to wygląda? Trzeba wpasować się, w jakieś ramy czasowe, czy jest to pełna dowolność? Przymierzam się do złożenia swojej aplikacji :-)

@Hania

Dziękujemy za zainteresowanie, warunki współpracy są dokładni przybliżane i omawiane na rozmowie rekrutacyjnej.

Czy jest możliwość pracy w Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A. na część etatu?

Kancelaria Prawna Goldwin

Zapraszamy do kontaktu z infolinią, bądź przesłaniu CV na biuro@gpgoldwin.pl - na pewno ktoś się z Panią skontaktuje w tej sprawie i przedstawi szczegóły. Pozdrawiamy

Solidna firma , z którą można się dogadać i zawsze służy pomocą nawet w najtrudniejszych sprawach

@Adam

Bardzo dziękujemy za opinię i zaufanie.

Zapraszamy do kontaktu z infolinią, bądź przesłaniu CV na biuro@gpgoldwin.pl - na pewno ktoś się z Panią skontaktuje w tej sprawie i omówi szczegóły. Pozdrawiamy

Yauheni Karneyavets

Bardzo pomocny w rozwiązaniu sporu z oszustami. Udało mi się zaoszczędzić pieniądze i wyjść ze sporu zwycięsko. Polecam!

@Yauheni Karneyavets

Dziękujemy bardzo za zaufanie oraz wysoką ocenę. Cieszymy się, że działania naszej Kancelarii przyniosły oczekiwany sukces.

Czy nowo zatrudnione osoby w Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Gospodarstwo Rolne Łukasz Kaźm

Pan mecenas Rafał Olewicz mój opiekun prawny polecam.Kompletna i profesjonalna pomoc prawna.Niesamowita wiedza,rzetelność, zaangażowanie,kultura osobista,profesjonalizm i skuteczność.Z całego serca polecam Grupę Prawną Goldwin Wesołowski i Wspulnicy S.K.A jestem bardzo zadowolony ze współpracy

@Gospodarstwo Rolne Łukasz Kaźm

Panie Łukaszu, bardzo dziękujemy za tak miłe słowa i polecenie naszych usług. Jednocześnie cieszymy się, że dedykowany opiekun prawny spełnia Pana oczekiwania. Z doświadczenia wiemy, że partnerskie podejście przynosi najlepsze efekty, dlatego potrzeby naszych klientów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Liczymy na długoletnią współpracę i naturalnie pozostajemy do Pana dyspozycji. Pozdrawiamy serdecznie!

Justyna

A czy kancelaria zatrudnia studentów na staż lub do odbycia praktyk? Opinii klientów jest sporo i to pozytywnych, więc czy można się sporo tutaj nauczyć? Praktykanci mają szansę zostać na dłużej czy muszą szukać sobie czegoś nowego?

@Justyna

Tak Pani Justyno. Celem uzyskania informacji, zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A.?

Kancelaria Prawna Goldwin

Celem uzyskania informacji, zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią.

Paweł S.

Jestem zadowolony z usług Państwa firmy. Polecam!

@Paweł S.

Panie Pawle, bardzo dziękujemy za opinię, cieszymy się, że jest Pan zadowolony ze świadczonych przez nas usług. Pozdrawiamy i liczymy na długoletnią współpracę

prof. dr hab. Piotr Skowron

Współpracuję z firma Goldwin od ok 6 miesięcy w zakresie obsługi firmy zaawansowanych technologii biomolekularnych. Jestem pod wrażeniem poziomu merytorycznego, skuteczności i szybkości realizacji zleceń przez Goldwin. Polecam! prof. dr hab. Piotr Skowron

@prof. dr hab. Piotr Skowron

Sz. Panie Profesorze, serdecznie dziękujemy za słowa uznania. Jest nam niezmiernie miło, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Zawsze staramy się sprostać wymaganiom naszych klientów. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dlatego Pana słowa są dla nas cenne. Dziękujemy za zaufanie. Liczymy na długoletnią współpracę! Pozdrawiamy.

GlazuraPlus +

Godni zaufania. Sprawy prowadzą rzetelnie. Jestem zadowolony,polecam

@GlazuraPlus +

Dziękujemy za zaufanie, pozytywną opinię oraz polecenie naszych usług. Pozdrawiamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A.