Opinie o Smart efect w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Smart efect, oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Smart efect o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smart efect w Kraków

Zizi

Ktokolwiek ma do czynienia z tą śmieszną firmą, niech ucieka jak najdalej. Szef firmy Zbyszek to oszust i (usunięte przez administratora) który stosuje podczas pracy mobing bezwzględny, znęca się nad pracownikami, ubliża i nie wypłaca pieniędzy. To niezrównoważony człowiek, który wyzywa pracowników, w każdy dzień od gnid, pijawek i zwierząt. Podczas porannych tzw. atmosfer mobilizujących do pracy, nie raz kazał robić kobietom striptiz albo poniżać się wychodząc na Rondo Mogilskie i obwijać przechodniów papierem toaletowym, wyśmiewając się z ludzi. Czy to jest poważne podejście do pracy? Ten psychopata nie funkcjonuje normalnie, wpada do pracy z zaczerwionymi oczyma i zabiera ludziom krzesła podczas pracy mówiąc, że to normalny precedens psychologi sprzedaży. Zbyszku ty popaprańcu utoniesz jak Titanic bo nie tylko masz problemy z zarządzaniem firmy, znikaniem pieniędzy dla pracowników a także z psychą, powinieneś się leczyć i to w trybie przyspieszonym a na koniec trafić do pierdla za te wszystkie oszustwa, których dokonujesz na ludziach. Ludzie uciekajcie od tej firmy, nie dajcie się poniżać przez tego buraka odciągniętego co niedawno od pługa. Wylecz prostatę bo aż mi cię żal. Adios Kapitanie !!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Smart efect - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Smart efect