Natalia Nowy wpis

Chętnie poczytam szczere opinie o Patria Top. Czy praca jest ciężka? Często pracujecie w nadgodzinach?

Luk Nowy wpis
@Natalia

(usunięte przez administratora) nie polecam sami obcokrajowcy zero sobót

Czarny

Nie Bez powodu firma nazywa sie Patria Top zapier..lac Non Stop za najnizsza krajowa!szok kur..a ze tak duzy tartak co wala potezne inwestycje na grube miliony a ludziom takie ochlapy placa :-(i nie ma nawet glupich rekawic a jak sa to swieto a o bhp wogole nie bede wspominal pan Lawniczak powinien sie wstydzic i puknac w piers ze trzy razy =-O i troche poprawic wyplaty ludziom i przede wszystkim poprawic bezpieczenstwo i komfort pracy bo kalectwa szybko mozna sie nabawic i nikogo tam nie obchodzi jak sie cos komu stanie najlepiej jakbys na pol zywy zapier..dalal maszyna :-(i zeby szeryf wyslal swoich burkow na kurs kultury i dobrych manier a nalepiej do psychiatry watpie zeby ktorys dal rade im pomoc szczegolnie kierownikowi A.B!i W.K zachowuja sie jakby ich piorun w czache strzelil albo jak esesmance w obozie patrza do czego sie doczepic i zjebac dla radochy :-(i to jeszcze na dobitke ludzi traktuja przedmiotowo deklasuja i bez zadnego szacunku jestes tylko zwyklym robalem ktory ma napedzac metry i nie patrza na jakosc towaru tylko ilosc jest wazna masakra=-Ojakie to sa spore straty dla firmy jada na tepych pilach towar jest krzywy kupuja surowiec jakosciowo brzydki i pakuja w paczki syf =-O towar z trakow stoi na placu i czarnieje bo nie ma tylu ludzi zeby go przerobic w efekcie laduje do rebaka tak samo jak i czysty ladny towar ktorego z checia bys kupil ale za cene ktora zniecheca szok =-Oa jak ma przyjechac szeryf z niemiec to lataja ze sraczka i sprzataja rembaki itp... i nie karza nic tam stawiac a jak tylko pojedzie to od nowa polska ludowa rambia co popadnie (usunięte przez administratora) bez rozumu :-(nie starczylo by mi miejsca zeby wszystko opisac co za polityke tam prowadza =-O chcialbym zeby polski niemiec to po czytal sobie i wyciagnol wnioski :-!

Sobota Nowy wpis
@Czarny

Dziękuję!!! TAKIE OPINIE SĄ POTRZEBNE!!!

Zmęczona Nowy wpis

Uciekać, uciekać, coraz gorzej, (usunięte przez administratora) Ławniczaka, lada dzień facet będzie uswiadomiony hahahaha

Zostaw merytoryczną opinię o PATRIA TOP - Wieleń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PATRIA TOP