Walter Fach Kraft

Wola Krakowiańska

Walter Fach Kraft

Opinie o Walter Fach Kraft

Robert

Uwaga na ta agencje zatrudniają na krótki okres czasu zazwyczaj za śmieszne pieniądze i do miejsc gdzie atmosfera pracy jest co najmniej toksyczna czyli tam gdzie młodzi Niemcy niekoniecznie chcą pracować.. Generalnie obietnice bez pokrycia szkoda czasu

Zostaw opinię o Walter Fach Kraft - Wola Krakowiańska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Walter Fach Kraft