Opinie o ENSIS Kancelaria Prawna Cioczek & Szajdziński Sp.j. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ENSIS Kancelaria Prawna Cioczek & Szajdziński Sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ENSIS Kancelaria Prawna Cioczek & Szajdziński Sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENSIS Kancelaria Prawna Cioczek & Szajdziński Sp.j. w Wrocław

Sylwia Nowy wpis

O widzę że biorą do siebie praktykantów. A czy oni biorą na praktyki bezpłatne czy może jednak dostaje się jakieś wynagrodzenie?

ENSIS Kancelaria Nowy wpis
@Sylwia

Pani Sylwio praktyki w naszej kancelarii są zawsze normalnie wynagradzane :)

JLR

Polecam!

Jacek Nowy wpis
@JLR

Samo polecam to trochę za mało. Napisz z jakiego powodu jesteś zadowolony? Pracujesz w kancelarii i warunki zatrudnienia ci odpowiadają, czy jesteś klientem, który korzystał z ich usług. Bo to ważne żeby rozgraniczyć te dwie sprawy.

Paweł Nowy wpis

Czy kancelaria ma dobre stawki pracownicze? I jak wyglądają tam staże ?

Praktykantka

Wymagający ale bardzo fair w stosunku do pracowników, dobrze wspominam swoje praktyki :)

Łukasz
@Praktykantka

Czy kancelaria ta w dalszym ciągu poszukuje praktykantów? Fajnie, że pracodawca jest wymagający. W takiej sytuacji myślę, że można nauczyć się o wiele więcej niż w przypadku, gdy pracodawca nie wymaga zbyt wiele od nowych osób.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie ENSIS Kancelaria Prawna Cioczek & Szajdziński Sp.j.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Bartek

Czy kancelaria prowadzi aktualnie jeszcze takie płatne praktyki?

ENSIS Kancelaria
@Bartek

Ludzie chcący się rozwijać zawsze są u nas mile widziani, proszę o przesłanie swojej aplikacji na adres: rekrutacja@ensiskancelaria.com

doradca klienta

Bardzo dobry pracodawca, super warunki. Komunikacja z szefostwem - najlepsza jaką można sobie wyobrazić. Duży nacisk na samodzielną pracę, w tym dobrym znaczeniu - firma otwarta na pomysły pracowników co do usprawniania działań. Pracuję w kancelarii 1,5 roku i przez ten czas firma bardzo się rozwinęła ale mimo powiększenia zespołu szefostwo dba o fajną atmosferę pracy. W razie potrzeby umożliwiają pracę zdalną, nie ma problemu z przerwami w trakcie pracy. Nie ma firmy bez wad, jako osoba na stanowisku doradcy klienta mogę wypowiedzieć się o targetach - ich warunki czasem się zmieniają w zależności od aktualnej sytuacji i czasem ich osiągnięcie wymaga dużo więcej pracy ale jest to sprawa indywidualna. Generalnie polecam!

niezadowolny klient

Dramatyczne podejście do klienta. Przesłana umowa to ogólny wzór, który został nieudolnie dostosowany. Błędy logiczne, brak spójności, NIE POLECAM

Jakub Szajdziński
@niezadowolny klient

Jeżeli korzystał Pan z naszych usług, to z pewnością wie Pan, że nad każdą dokumentacją pracujemy do pełnego zadowolenia Klienta, a to oznacza, że nie ograniczamy konsultacji związanych z realizacją zlecenia i zawsze ustosunkujemy się do wszelkich zastrzeżeń wprowadzając stosowne poprawki, oczywiście jeżeli takowe będą zgodne z prawem. Jeżeli czuje się Pan niezadowolony z naszych usług, zapraszamy do kontaktu oraz przede wszystkim przekazania konkretnych merytorycznych uwag w zakresie sporządzanej umowy, z pewnością wyjaśnimy sprawę.

ENSIS Knacelaria
@niezadowolny klient

Minął ponad rok od naszej prośby o przesłanie merytorycznych uwag do przygotowanego przez nas dokumentu, przez cały ten czas żadne uwagi, ani zastrzeżenia z Pana strony się nie pojawiły. Uznajemy, oczywiście jeżeli nie było to działanie nieuczciwej konkurencji, że mimo początkowych wątpliwości, jednak jest Pan zadowolony z przygotowanej przez nas umowy.

Zostaw merytoryczną opinię o ENSIS Kancelaria Prawna Cioczek & Szajdziński Sp.j. - Wrocław

ENSIS Kancelaria Prawna Cioczek & Szajdziński Sp.j.
4.5/5 Na podstawie 20 ocen.

ENSIS Kancelaria Prawna Cioczek & Szajdziński Sp.j.