Omp pilzland

Opole

Omp pilzland

Opinie o Omp pilzland

Kielc

To jest praca na godziny.klamia ze niby na akord.karolina jest nie szanuje ludzi i płacze często z tego powodu ze jest słaba.jedynym dobrym szefem jest pan Łukasz dobrze zarAdza ludźmi a zreszta kierowników jest wogole nie potrzeba

Zostaw opinię o Omp pilzland - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omp pilzland