Roletix

Opinie o Roletix

Jakim pracodawcą jest Roletix? Jak wyglądają warunki w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Maroko

Witam. Pracowałem tam rok czasu, mogę polecić osobom które chcą pracować, dobra płaca(premie), umowa i możliwość awansu. Jeżeli ktoś lubi się obijać i kombinować to nie jest dla nich miejsce do pracy.

Były
@Maroko 16.08.2017 09:47

Kpina. Jaki awans? gdzie? na kogo? słaba kasa, słaba atmosfera. Ogolnie nie polecam

Podałby ktoś z Was jakieś sugestie odnośnie rekrutacji w Roletix? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

były pracownik

Witam, pracodawca że masakra, nie polecam , (usunięte przez administratora) bez pojęcia

boryna

Nie polecam, (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Roletix - Łomża

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Roletix