Aneta Nowy wpis

Czy bar działa teraz na dowoz ?

Tomasz Nowy wpis

Jakie jest wasze zdanie na temat aktualnej sytuacji w firmie? Czy w związku z trwającym sezonem są potrzebni nowi pracownicy? Czy osoby zatrudnione u tego pracodawcy przechodzą szkolenie, mają też szanse na rozwój zawodowy? A może firma zapewnia dostęp do benefitów pozapłacowych?

anonymous Nowy wpis

Pyszka!

Tomasz Nowy wpis

@robert to bardzo poważne oskarżenia. Możesz napisać w takim razie, w jakich konkretnie sytuacjach takie zachowanie pracowników Extreme Bar miało miejsce? Czy oferty pracy do Extreme Bar są publikowane w internecie, czy trzeba innymi drogami próbować dotrzeć do pracodawcy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Podałby ktoś z Was jakieś wskazówki odnośnie rekrutacji w Extreme Bar? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

robert

Pracowałem dla nich, ale praca z nimi nie jest zgodna z moimi zasadami etyki. Notorycznie oszukują i naciągają klientów. Nie chcę w czymś takim uczestniczyć. Tylko kasa się liczy, nie jakość i dobro klienta.

ja

Nie polecam współpracy. W razie problemu notoryczny brak kontaktu, nie odbieranie telefonu, nie oddzwanianie. Radzę unikać.

Barman

Pracuję z nimi już 4 rok, hajs się zawsze zgadza, organizacyjnie zawsze solidnie przygotowani. Pzdr.

Zostaw merytoryczną opinię o Extreme Bar - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Extreme Bar