medivet s.a

Kraków

medivet s.a
1 1

Opinie o medivet s.a

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

mądry

Cóż praca bardzo stresująca i dziwna bo dziwni ludzie tam pracują im wyżej tym gorzej Rksi bez kultury i szacunku do pracowników szczególnie doboszewski najgorzej to mają dziewczyny bo lubi je trzymać za kolano i nie tylko wiec sami rozumiecie co za osoby tam rządzą.A od kierownika zależy jak długo popracujesz a sam nawet studiów nie ma ale zarząd na wszystko przymknąć oko..

Zainteresowana
@mądry 23.01.2016 09:51

Mądry, czy ty nadal tam pracujesz ? Rozumiem, że pracujesz w biurze. Mogłabym prosić więcej szczegółów ? Nowa oferta pracy ukazała się i nie wiem czy aplikować.

Zostaw opinię o medivet s.a - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie medivet s.a