Maexpa Menagment Sp z o.o.

Opinie o Maexpa Menagment Sp z o.o.

zeta

Maexpa to [usunięte przez moderatora] którzy [usunięte przez moderatora]swoich klientów- obiecują luksusowe apartamenty a oddają buble z masą ustarek!!!!!!!!

Marek

Bardzo miła atmosfera pracy, super pieniążki - oby jak najwięcej takich pracodawców! Jeżeli chodzi o opinie, że nie wypłaca podwykonawcom to bardziej pasuje tu słowo zwleka. Pozatym jeżeli chodzi o pracowników firmy pieniążki trafiaja na konto co miesiąc bez opóxnienia. Pierwsza taka super firma jaką znam.

Zostaw opinię o Maexpa Menagment Sp z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maexpa Menagment Sp z o.o.