Opinie o Dankers International BV w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dankers International BV. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Dankers International BV o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dankers International BV w Wrocław

Oleg Nowy wpis

Niech będzie pochwalony. Myślę o zmianie roboty bo obecna mi nie służy, wobec tego wszedłem na to forum. Wydaje mi się, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Wrocławia. Pomóżcie mi i dajcie znać jak się Wam pracuje w firmie Dankers International BV? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? A może jest kantyna? Mieszkam samemu i nie ma mi kto zrobić kanapek. Pozdrawiam Oleg

Agnieszka Nowy wpis
@Oleg

Cześć Olegu. Generalnie jest spoko ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Odpowiadając w temacie organizacji dofinansowanych posiłków pracowniczych to zwracam uwagę na firmę Fortaco z Wrocławia. Pracownicy (wiem to od narzeczonego, który jest tam zatrudniony) mają tam system, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Działa to jak catering, tylko że nie trzeba zamawiać przez telefon. Życzę powodzenia! Agnieszka.

Robert Nowy wpis
@Agnieszka

Witam Pani Agnieszko. Poruszacie Państwo bardzo interesujący temat, dlatego dodam kilka słów od siebie. Firma Fortaco, o której Pani wspomina używa do organizacji posiłków systemu SmartLunch. Dlaczego o tym piszę? Wdrażałem to rozwiązanie od strony dostawcy. Dodam, że firma ta nie jest wyjątkiem. Pracownicy z reguły wolą pracować w firmach, w których otrzymują posiłki jako benefit pracowniczy. Pozdrawiam Robert

Lukas

Nie polecam tej Firmy za tydzień pracy za 53godziny wypłaty 91euro fakt ze zjechaliśmy po tygodniu do Polski bo nam robota nie pasowała bo nikt nie mówił przed wyjazdem ze będziemy odwierty robić w celu szukania bomb w ziemi z drugiej wojny światowej.Jakby wiertło natrafiło na taką bombę to było by chyba po nas a mieliśmy rury plastikowe montować tylko w ziemi a nikt nie powiedział ze te rury te są wbijane w odwiert w celu szukania bomb(niewypałów).POZA TYM W PRACY BYLIŚMY 11 GODZIN I DWIE PRZERWY TYLKO PO 15 MINUT.Pojechaliśmy na sam koniec Niemiec na własny koszt i za tydzień pracy 53 godziny zarobiliśmy 91 euro masakra.Ta wypłata za te godziny jest po prostu oszustwem, nie polecam nikomu.

@Lukas

hahahaha...szukanie bomb...ile goscu wyjarales marychy hahahahah

leon

lukas...czy Tobie przypadkiem sufin na glowe upadl??? szukanie bomb hahaha...to robia tylko specjalistyczne firmy wiec jak moglesz szukac bomb hahahah niezly jestes gosciu hahahah

@leon

Nie chce mi się z tobą kłócić bo widzę że to bez sensu.Przy takiej robocie my robili.Wiertacz wiercił wiertnicą.My tylko zabijali w te otwory rury z PVC długości paru metrów potem przychodzili Niemcy i wpychali do środka tych rur na samo dno jakieś czujniki koronki na wiertła były specjalne że niby jak trafi na niewypał to ma się po nim bokiem prześlizgnąć a nie w nie wbić ale ci co z nami pracowali mówili że zawsze różnie może być.Nawet ludzie którzy tam pracowali bezpośrednio dla firmy niemieckiej pokazywali nam fotki jakie niewybuchy wykopano które oni namierzyli w innych miejscach.Tak więc nie wiem po co mi piszesz głupoty że nie ma takich prac skoro tam nie byłeś i nie widziałeś.Tobie chyba beton spadł na łeb.Bo nie masz pojęcia zielonego przy jakich robotach Polacy pracują w Niemczech.

@Lukas

Zjechaliśmy po tygodniu dwie przerwy po 15 minut za cały dzień w robocie i za 53 godziny dostaliśmy po 91 euro wypłaty.Potem zadzwoniłem do gościa z biura że nas oszukali to nam przelali jeszcze po 30 euro na konta.Wyszło dokładnie 121 euro wypłaty.Czyste oszustwo.Koniec tematu.

@Lukas

To przykre, że otrzymaliście tak niskie wypłaty mimo innych ustaleń. Mógłbyś w kilku słowach napisać, jak pracodawca tłumaczył zrealizowanie przelewu właśnie o takiej wysokości? Trudno mi uwierzyć, że takie sytuacje występują.

@Lukas

no to gosciu z biura nie mogl zalatwic normalnej wyplaty? tez sie nie chce klocic ale takie roboty przy niewypalach to uwazam ze nie istnieja dlatego napisalem ze ci sufit na glowe spadl. a moze wam potracili za to ze poprostu zescie zjechali do polski bez wypowiedzenia i firma zostala na lodzie, bez wypowiedzenia niestety tak sie z wyplata moze dziac

@leon

Też ciekawi mnie, co może być powodem tego, że wysokość pensji była zupełnie inna, niż pierwotnie to ustalano. Liczę, że na ten temat wypowiedzą się osoby, które uczestniczyły w całej sytuacji.

Edward Nowy wpis
@Mariusz

Jeździliśmy po całych Niemczech busem za własne pieniądze, po tygodniu następny adres a na nasze miejsce przyjeżdżali następni Polacy Jednym słowem (usunięte przez administratora) na kółkach

Po prostu tragedia, nie polecam nikomu tej firmy, mówią co innego jest co innego, nie mówiąc już jakie problemu u lekarza w Niemczech jeśli chodzi o ubezpieczenie

.Byłem z kolegą Łukaszem.Zapłacili nam 90 euro za tydzień roboty co jest po prostu oszustwem.Ten Robert z biura to pięknie ino umie gadać przed wyjazdem .Szkoda że to nie była polska umowa bo sprawa już by była w Państwowej Inspekcji Pracy.

mis
@Michał

serio? a co robiliscie

@mis

Robiliśmy to co kolega Lukas opisał poniżej.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dankers International BV odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Grzesiek

Pracowałem W tamtym roku i polecam pieniądze zgadzała się co do grosza warunki mieszkaniowe bardzo dobre i z każdym problemem można dzwonić i jak jest możliwość jest to załatwiane

Robert

Polecam ,pracuje ponad dwa lata zadnych problemow,Przedewszystkim prowadzacy Pan Damian jak najbardziej

@Robert

Na jakim stanowisku pracujesz? Jak wyglądają Twoje zarobki po dwóch latach pracy?

marzanna

prosze o kontakt do posrednika w polsce jestem zaintaresowana podwykonastwem przy budowie swiatlowodow

MARISUZ

Firma Dankers naprawde jest jak dla mnie i moich kilku znajomych co pracujemy w roznych miejscach idealna. Zaliczki na czas wyplaty 16 czy 17 azdego miesiaca. Mieszkanie bardz dobre i co najwzniesze bezplatne. WZORY KOTAK ZPOSREDNIIEM Z PL JAK JEST PROBLEM PROBLE ROZWIAZANY. JESTEM DEKARZEM NA ROZNYCH BUDOWACH CO PRACOWALEM SPOTKALEM SIE Z WIELOMA OSOBAMI Z PL NIESTEY WIEKSZASC ALKOHOLIKOW I NIE ROBOW. PODOBA MI SIE TO ZE FIRMA TAKIE OSOBY NATYCHMISAT ZWALNIA BRAWO!!!! Moje sugestie dla Dankers International BV: ZADNYCH Lubię atmosferę w Dankers International BV za: WSZSTKO!!

marzanna
@MARISUZ

prosze o kontakt do posrednika firmy dankers w polsce.pozdrawiam

Czy pracodawca Dankers International BV motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Bigboss

Tak daje dobre warunki jeśli chodzi o świadczenia social ę i płaci regularnie

Bigboss

Ja pracuje w tej firmie już 4 lata i jest wszystko ok niema problemu z kasą zawsze się sprawdza nawet czasami więcej niż sobie sam policzyłem zaliczki co czwartek oczywiście jeżeli dostarczysz karty godzinowo do wtorku takie są zasady. Czytam te opinie i mogę powiedzieć że te osoby co pisały te negatywne opinie to z większością pracowałem i mogę powiedzieć że większość to pseudo fachowcy i osoby mające problem z alkocholem ktuzy zostali zwolnieni i zwalaja winę na firmę bo nie aja jak żeby w domu przed żona się przyznać dlaczego zostali zwolnieni. Ja polecam firmę i od stycznia znowu u nich zaczynam a pani Agnieszka to jedyna kompetentna osoba w firmie ale jeśli ktoś jest chamski wobec jej to wcale się nie dziwię że nieodbiets telefonów. A jeśli chodzi o odcinki z wypłaty to sciemniasz bo ona tego nie wysyła.

Firma spoko ale kręcę niby koordynatorzy nas wykrecili na 1200 euro urlopy niepoplacone djety wycięte za 90 godzin dostaliśmy po 400 euro sprawa jest w sądzie Niema tam osoby kompetentnej niby Pani Agnieszka ale to bajka Olewa że dzwoni się do niej Mi wysłała rozliczenia pracowników innych byle nie moje ogólnie (usunięte przez administratora) po stronie polskiej

@Andrzej

Ja w tej firmie pracuje od 4 lat, ale koordynatora tam nie spotkalem wiec kto niby jest koordynatorem kolego?

R....t

witam (usunięte przez administratora) -bo zapomnial pan dodac ze -200 euro zaliczki dostal Pan -koszt podruzy zostal Panu zwrocony -mieszkanie zadarmo -czas pracy 11 godzin w tym od 4 do 5 przejazdy z budowy na budowe liczone -a tak na koniec jezeli tak bylo kiepsko to poco Pan domnie dzwonil pod koniec wrzesnia z zapytaniem czy mamy jakas prace (usunięte przez administratora)

kowal

Ja pracuje za posrednictwem tej firmy od 4 lat, nie moge napisac zlego slowa. Jak ktos chce pracowac to pracuje, a jak cos jest nie tak to zglaszam do biura Dankers lub posrednika w Polsce i wszystko jest zalatwione. Czasem zdarza sie cos z kwatera, ale wlascicele z kwatery umieszczaja nieprawdziwe zdjecia w necie bo sprawdzilem, a wynajmuja czasem piwnice, ale na takie incydenty firma reaguje szybko. W skrocie, polecam...zaliczki co tydzien 200 euro, wyplata na czas, dobry kontakt z firma...czego trzeba wiecej?

@kowal

A Polski koordynator jest zawsze na miejscu? Czy trzeba dzwonić do Polski? Pytasz czego chcieć więcej?- to moim zdaniem do pełnej satysfakcji ,brakuje jeszcze umowy z dobrym pakietem medycznym. Jak z tym jest?

@Helena

a ty jako kobieta szukosz roboty na budowie? czy tys je z tego portalu i podpuszczasz ludzi?

Tedy

Powiedzcie czy firma pomaga w nauce języka niemieckiego czy to we własnym zakresie?

Mariusz

DZIEKUJEMY. WSPANIALA AGENCJA PRACY.WSZYSTKO NACZAS.....A ICH POSREDNIK Z PL M4W p.DAMIAN KAPITALNA OSOBA DZIEKI :-) :-) :-)

marian

Bardzo dobra agencja zaliczki n aczas wyplaty na czas mieskzania dobre.

marian

Witam. Ja wraz z moim kolega pracujemy przy wykonczeniach przez Dankers International od konca marca. Wszystko w porzadku tak jak bylo mowione przed wyjazdem. Zaliczki tygodniowe wyplaty na czas mieszkania prywatne. Takze polecam wspolprace z ta Firma. Rowniez bardzo dobry kontakt z posrednikiem z Polski. Przez caly okres pobytu w Niemczech. Oby tak dalej. Na budowie pracowal z nami rowniez jeden Polak przez Firme ale zostal zwolniony powod pseudofachowiec i dodatkowo alkoholik!! Polecam jeszcze raz prace w tej Firmie.polecam prednika Damiana

anonimek
@marian

witam a mogę prosić o jakieś namiary na tego pana?albo na jakiegoś innego pośrednika z tej firmy?pozdrawiam

Itd
@anonimek

Prosze pidac email wysle panu

@anonimek

email do posrednika z polski more4work@interia.pl

Frankowski

I widzę że pan Arnold znowu sciemnia że jesteśmy nieudacznikami że oni są ok że nic nie zarabiają na nas i mają ciągle jakieś wydatki za nas

Kris
@Frankowski

jesli nie potrafisz pracowac to co sie tutaj wypowiadasz!???

marcin k
@Frankowski

Pani frankowski ja pracowalem w dankers w 2016 roku od marca do pazdziernika. jako monter rusztowan. ptem 2017 od czerwaca do grudnia i w kolejnym roku rowniez od wrzesnia do grudnia. i zawsze zaliczki wyplaty na czas mieszkania dobre a nawet bardzo dobre. Przed koncem zawsze pracy mojej skaldalem wypowiedzenie 5 dniowe bo tak trzeba rowniez chlopakow ktorych spotkalem w monachium czy koloni coburg hamburgu a przez te lata aprawd duzo ludzmu pracowalem z dankers to kazdy byl zadowolony no moze kazdy by chcial zarabiac wiecej ale to normalne.spotykalem rowniez niesety pijakow co firma nietolerowla i zwalniala i wtedy wiem ze dalwala kary od 200 euro ale dziwic sie nie trzeba bo zmaieszanieplaca koszty ponosza i traca miejsce pracownika. NAPRAWDE FIRMA POUKLADANA Z DOBRYM POSREDNIKIEM W PL M4W POZDRAWIAM. W TYM ROKU JAK UDA MI SIE BEZPLATY WZIOSC TO PENIE TEZ POJADE.

WLADEK KOCJAN

POLECAM FIRME DANKERS ORAZ AGENCJE MORE4WORK WSZYSTKO JAK MOWIA TAK JEST. NIE BADZ PIJAKIEM A PRACUJ TO PIORYTET TEJ FIRMY

@WLADEK KOCJAN

Widzę, że pracujesz w Dankers International BV. Długo już współpracujesz z tą firmą? Może mógłbyś napisać, czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie i dojazd do docelowego miejsca pracy dla pracowników. Może jeszcze jakieś kwestie są godne uwagi?

Dany

(usunięte przez administratora) i nic więcej szkoda słów na ta firmę nie polecam :)

@Dany

Bardzo krótką opinię na temat pracy w Dankers International BV zamieściłeś i niewiele mówi ona osobom obecnym na forum. Może mógłbyś ją nieco rozwinąć? Pamiętaj proszę, że każdą opinie należy popierać odpowiednimi argumentami - wtedy jest bardziej wiarygodna i wnosi o wiele więcej do dyskusji na temat danego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Dankers International BV - Wrocław

• Jak się pracuje w Dankers International BV?

Zobacz opinie na temat firmy Dankers International BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Dankers International BV