Opinie o Work On Personal LTD w Londyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Work On Personal LTD, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Work On Personal LTD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work On Personal LTD w Londyn

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Sprawiedliwy z zasadami

Uwazajcie na ta firme mozecie wiecej stracic niz zyskac ta firma wspolpracuje idealnie na niekorzysc pracownikow z pracodawcami zagranicznymi !!!!

1
pol
Pracownik
 Pytanie

uważam że niewiadomo gdzie się trafi firma polska work on personel wysyła do niemieckiego biura pracy a niemieckie biuro dalej popycha do zleceniodawców.a ci mogą być wyrwijkufle czyli firmy krzak.tak minie to się widzi.co wy na to??

pol
Pracownik
 Pytanie

uważam że niewiadomo gdzie się trafi firma polska work on personel wysyła do niemieckiego biura pracy a niemieckie biuro dalej popycha do zleceniodawców.a ci mogą być wyrwijkufle czyli firmy krzak.tak minie to się widzi.co wy na to??

Marek
Kandydat
@pol

Jeżeli to prawda, to należy z daleka omijać takiego "pośrednika".

Były pracownik
Były pracownik
 Pytanie
@pol

Masz całkowitą rację. Nie dość, że każdy z - po kolei pośredników zarabia na tym procederze, to żaden nie wie nic o miejscu do którego wysyła człowieka. Liczy się kasa. A wszystko jest załatwiane via Internet. I aby był z Ciebie zysk, nawet po Twojej rezygnacji z uczestnictwa w tym przekręcie Oni stosują patent z Zeitkonto. Dobra rada-zanim zaczniesz rozmowę zadaj pytanie :"jest Zeitkonto"? Jeżeli tak - zakończ natychmiast rozmowę z takim. Druga rada. Jeżeli już trafisz na takiego pośrednika - bez Zeitkonta, to od razu zacznij temat klasy podatkowej. Zawsze wstawiają Ciebie na kl. 1.Najgorsza z klas. A mając nawet już dorosłe dziecko/dzieci możesz należeć do klasy podatkowej 2. Najlepszej. Udaj się więc przed wszystkim do Urzędu Stanu Cywilnego i pobierz Metrykę urodzenia /wzór UE/dziecka/dzieci. Jeżeli pośrednik będzie stawiał "opór" - Olej takiego. No i kolejna rada. Jeżeli bez Zeitkonta pośrednik oferuje stawkę poniżej 17 €/h brutto również zakończ rozmowę. Poniżej tej stawki zostanie Tobie Max. netto, po opłaceniu kwatery i wyżywienia raptem ca. 2000€ na rękę. W sprzyjających okolicznościach.nie policzyłem w tym kosztów dojazdu codziennego do pracy. No to teraz pytanie : Opłaca się?

Wojciech Nowy wpis
@Były pracownik

Chyba ci się opłacało skoro wyjeżdżałeś do pracy. Chociaż faktycznie kokosów się nie zarobi. Przecież wiadomo że pośrednik musi zarobić. No ale bez tego nie miałbyś pracy więc koło się zamyka, nie?

pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Wojciech

No nie zarobi się.

Małgorzata Nowy wpis
@pracownik

Na pewno nie? Bo gdyby faktycznie tak było to chyba ta opcja pracy nie istniałaby zbyt długo, kto by pracował, żeby wyjść prawie na 0?

Sprawiedliwy z zasadami

Uwazajcie na ta firme mozecie wiecej stracic niz zyskac ta firma wspolpracuje idealnie na niekorzysc pracownikow z pracodawcami zagranicznymi !!!!

1
Piotr
@Sprawiedliwy z zasadami

Potwierdza to odpowiedź z dn.19.09. na poprzednie wpisy osób niezadowolonych. Skoro ta firma pośredniczy tylko w skontaktowaniu się z pracodawcą i nic oprócz tego, bo przecież tak napisał pracownik tej firmy- umowa i warunki pracy ma uzgadniać zatrudniany bezpośrednio z pracodawcą, to w czym oni właściwie pośredniczą? Oprócz zarabiania na naiwnych i "wysyłania w kosmos"? Z poprzednich wpisów domniemam że umowy sporządzane są wyłącznie w j.niemieckim, co już dyskwalifikuje pośrednika " na starcie".

Work On Personal
@Piotr

My prowadzimy rekrutację dla naszych klientów, którzy zgłaszają do nas zapotrzebowanie na pracowników. Przedstawiamy ofertę, gdzie jest zlecenie, WIDEŁKI PŁACOWE , od kiedy, gdzie itd. Jeżeli kandydat zdecyduje się na przedstawioną ofertę , jego kandydatura zostaje przesłana do pracodawcy. Dopiero wtedy pracodawca kontaktuje się z kandydatem, ustala szczegóły zatrudnienia takie jak stawka i diety + dodatki pozapłacowe. Umowa jest napisana w języku kraju w którym kandydat będzie pracował, jest też tłumaczenie tej umowy na j. polski, wystarczy tylko poprosić o przesłanie .

Były pracownik
Były pracownik
@Work On Personal

Ha, ha, ha - wysyłają do :) "pracodawcy" którym jest kolejny pośrednik. Co za ściema. A tamten z kolei wysyła do rzeczywistego pracodawcy od którego zapotrzebowanie do pracy ściągnął z internetu, bądź po znajomości z miejscowego Państwowego Biura Pracy. Na szczęście już urywa się ta żyła złota. W Polsce zarobki wzrosły na tyle, że tylko tym którzy nie chcą pracować na miejscu z wrodzonego lenistwa "opłaca" się wyjechać i pobujać trochę w charakterze skoczka.

Małgorzata
@Były pracownik

A to nie jest przypadkiem tak, że skoro w Polsce wzrosły to w innych krajach teoretycznie też? No bo to się przecież w miarę równoważy, więc tak jakby sytuacja powinna być niezmienna. Chociaż przyznam, że to dość ciekawa technika tak przekazywać ludzi z rąk do rąk. To już zaczyna brzmieć trochę jak towar... ;) Co nie zmienia faktu, że przecież nie tylko ci leniwi mogą chcieć z tego skorzystać

Marek Nowy wpis
Klient
 Pytanie
@Małgorzata

Tam, w tych krajach UE stawki są ustalane na poziomie stałym od wielu lat. Np. w Niemczech będzie to 3-cia podwyżka w okresie 2 lat. Od m-ca październik minimalna stawka brutto to 12 €/h. Za taką minimalną tubylec może się zatrudnić co najwyżej na posadzie "konserwatora powierzchni Płaskich", czyli sprzątaczki. A co wszyscy pośrednicy dla wykształconego, Polskiego fachowca, z dyplomem technika, z wieloletnim stażem w zawodzie oferują? 11,50-11,60- taką właśnie stawkę. I kierują do pracy, biorąc kasę do "ręki" - nietrudno policzyć ile za "pośrednictwo" od łba. Dodatkowo przekręt z Zeitkontem. Do 2015 r., gdy rządziła POprzednia ekipa Polska była "zagłębiem" taniej i dobrze wykształconej siły roboczej.Polak musiał jeździć i pracować za max. 1200€/m-c.Od 2015 r. gdy zmienił się rząd i zaczęły wzrastać w Polsce zarobki obecnie pośrednicy "oferują" :) 2500€/m-c ALE z Zeit kontem. Na co brak chętnych. Bo! Policz, że z każdej dniówki 8 r-g. pośrednik zabiera tobie 1 r-g. To ile tygodniowo i ile miesięcznie? Odejmij od tego "netto" ca. 400€ na wyżywienie +dojazd z Polski i z powrotem + dojazd na miejscu do pracy, to ile zostanie netto?Max.1700 2000?:).Więc nie dziwne, że czasy Eldorado dla pośredników się skończyły. Teraz, aby fachowiec ruszył swoje szlachetne cztery litery z Polski musi mieć na rękę /netto miesięcznie min. 3000€.To netto, to TO prawdziwe netto. Czyli ile miesięcznie wkłada do portfela i jedzie z tym do Polski. A aby taką sumę uzyskać Jego stawka r-g brutto musi startować od 16 €/h brutto wzwyż +opłacone zakwaterowanie. To przykład dla grupy podatkowej 1.Bo na taką wciskają wszyscy pośrednicy. A który z nich zapytał o dziecko/dzieci chętnego na wyjazd? Tak aby wskoczył na najlepszą grupę podatkową - 2? Zgadzam się więc z kolegą byłym pracownikiem. Dobrze i rzeczowo przedstawił sytuację.

Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.
 Pytanie

Wiecie, czy Work On Personal LTD udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest wkład kierownictwa Work On Personal LTD w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Work On Personal LTD szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Pytanie
 Pytanie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Work On Personal LTD?

slabo
Pracownik

bardzo slaby kontakt. kobieta nie wie co chyba tam robi. nie polecam.

Pytanie
 Pytanie

Co wchodzi w socjal Work On Personal LTD?

Roberto

Nikt nikogo nie zmusza do współpracy z agencją. Nie każdy radzi sobie sam więc po to jest firma, ja polecam!

Pytanie
 Pytanie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Work On Personal LTD? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

1

Pracodawca

@Pytanie

Jesteśmy firmą pośredniczącą pracę, my nie zatrudniamy ludzi. Pracownik podpisuję umowę z firmą zewnętrzną, i to z nią ustala warunki zatrudnienia.

Ktos

(usunięte przez administratora) , płacą połowę tego co obiecują , wynajmują mieszkanie po czym nie uprzedzają o terminie wynajmu zostawiając pracownika na lodzie - z karą od hotelarza , zero zainteresowania ze strony koordynatorów. Jesli chcecie prac

Work On Personal
@Ktos

Panie KTOŚ proszę sprawdzić z kim miał Pan podpisaną umowę o pracę. Rzuca Pan oskarżenia na firmę , która Pana nie zatrudniała :( My pośredniczymy w zatrudnienie, NIE ZATRUDNIAMY !

M17
 Rekomendacja

Takich przygód jak z tą firmą to jeszcze nigdzie nie było! Zostałam na bruku, bo firma nie raczyła poinformować, że już nie pracuję. Mało tego we środę jeszcze pracowałam a w czwartek dzień wolny. Nikt mi nie powiedział, oprócz właściciela który kazał mi zapłacić za nocleg! Praca: pierwsza na 2 tyg, a druga 3 dni. Zobaczymy jeszcze jaka przyjdzie wypłata, bo jeżeli nie będzie się zgadzać to zajmie się tą sprawą arbeitskama. A Pani koordynator juz nie odbiera telefonu :) Ps. Czy ktoś kto nie jest Facharbeiter, a bynajmniej nie jest po szkole, ma pracować na (mokrym) dachu?

Work On Personal
@M17

Panie M17 proszę sprawdzić z kim miał Pan podpisaną umowę o pracę. Rzuca Pan oskarżenia na firmę , która Pana nie zatrudniała :( My pośredniczymy w zatrudnienie, NIE ZATRUDNIAMY !

Kuba

Polecam za kontakt z koordynatorem.

Stefan
@Kuba

Mam rozumieć, że pracownik zatrudniony za pośrednictwem firmy Work On Personal LTD może liczyć na stały kontakt z koordynatorem? W trudnych przypadkach oraz niejasnościach związanych z zatrudnieniem w każdej chwili można się zwrócić do koordynatora? Proszę o odpowiedź, ponieważ może to być ważna informacja dla potencjalnych pracowników.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
karol

tylko 7-em textów , ale to nie są opinie ??/ tylko jakis bełkot

Stefan
@karol

Jeżeli uważasz, że w wątku brakuje opinii zgodnych z prawdą, to może będziesz tak uprzejmy i podzielisz się z nami informacjami, jak wygląda praca za pośrednictwem firmy Work On Personal LTD? Masz może jakieś związane z tym pośrednikiem doświadczenia, którymi mógłbyś się podzielić? Zachęcam do wyrażenia swojej opinii.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pepik

Jest to firma pośrednicząca w zatrudnieniu za granicą. Wyjdź na ich stronę workonpersonal . pl tam są nr telefonów możesz zadzwonić i się wszystkiego dowiesz ;)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Lepik
@Pepik

Aleś Ty mądry (inaczej). Ludzie tutaj pytają o możliwie liczne i szczegółowe opinie na temat jak Firma działa w praktyce (najlepiej osobiste, od jej pracowników) i czy dotrzymuje obietnic, a nie jakie ma oferty pracy i co obiecuje, bo od tego są inne serwisy. Takie opinie najczęściej mogą zamieszczać rekruterzy Firm, czym im nie pomagają, tylko mogą zaszkodzić i zniechęcić kandydatów do pracy. Pozdrawiam czytających. :)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Stefan
@Lepik

Dokładnie - najlepiej by było poznać opinie osób, które pracowały za pośrednictwem firmy Work On Personal i mają jakieś doświadczenia z tym związane. Może Ty pracowałeś za ich pośrednictwem i jesteś w stanie podzielić się z nami swoją opinią na ich temat? Chciałbym dowiedzieć się, czy warto za ich pośrednictwem aplikować. Mógłbyś się wypowiedzieć?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Stefan

Zachęcam osoby które były lub są nadal pracownikami firmy Work On Personal LTD, do napisania opinii w temacie kwestii płac oraz dodatków płacowych u tego pracodawcy. Proszę by wspomnieć również, co sądzicie na temat stanowisk prac za granicą jakie ta firma oferuję.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pan Hardzik

Kto wie coś o tej firmie ? Proszę o kontkat

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Hektor
@Pan Hardzik

Dołączam się do pytania...

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
...
@Pan Hardzik

A co chcesz wiedzieć ?

Zostaw merytoryczną opinię o Work On Personal LTD - Londyn

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Work On Personal LTD?

    Zobacz opinie na temat firmy Work On Personal LTD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Work On Personal LTD?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Work On Personal LTD