4 Dodaj opinię
4 4 20 5 1

Opinie o Work On Personal LTD

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy Work On Personal LTD?

Sprawiedliwy z zasadami Nowy wpis

Uwazajcie na ta firme mozecie wiecej stracic niz zyskac ta firma wspolpracuje idealnie na niekorzysc pracownikow z pracodawcami zagranicznymi !!!!

Tak8Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 151 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Work On Personal LTD?

TakNie1

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Work On Personal LTD? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Jesteśmy firmą pośredniczącą pracę, my nie zatrudniamy ludzi. Pracownik podpisuję umowę z firmą zewnętrzną, i to z nią ustala warunki zatrudnienia.

Ktos

(usunięte przez administratora) , płacą połowę tego co obiecują , wynajmują mieszkanie po czym nie uprzedzają o terminie wynajmu zostawiając pracownika na lodzie - z karą od hotelarza , zero zainteresowania ze strony koordynatorów. Jesli chcecie prac

Tak3Nie1
Work On Personal
@Ktos

Panie KTOŚ proszę sprawdzić z kim miał Pan podpisaną umowę o pracę. Rzuca Pan oskarżenia na firmę , która Pana nie zatrudniała :( My pośredniczymy w zatrudnienie, NIE ZATRUDNIAMY !

M17
 Rekomendacja

Takich przygód jak z tą firmą to jeszcze nigdzie nie było! Zostałam na bruku, bo firma nie raczyła poinformować, że już nie pracuję. Mało tego we środę jeszcze pracowałam a w czwartek dzień wolny. Nikt mi nie powiedział, oprócz właściciela który kazał mi zapłacić za nocleg! Praca: pierwsza na 2 tyg, a druga 3 dni. Zobaczymy jeszcze jaka przyjdzie wypłata, bo jeżeli nie będzie się zgadzać to zajmie się tą sprawą arbeitskama. A Pani koordynator juz nie odbiera telefonu :) Ps. Czy ktoś kto nie jest Facharbeiter, a bynajmniej nie jest po szkole, ma pracować na (mokrym) dachu?

Tak5Nie
Work On Personal
@M17

Panie M17 proszę sprawdzić z kim miał Pan podpisaną umowę o pracę. Rzuca Pan oskarżenia na firmę , która Pana nie zatrudniała :( My pośredniczymy w zatrudnienie, NIE ZATRUDNIAMY !

Kuba

Polecam za kontakt z koordynatorem.

@Kuba

Mam rozumieć, że pracownik zatrudniony za pośrednictwem firmy Work On Personal LTD może liczyć na stały kontakt z koordynatorem? W trudnych przypadkach oraz niejasnościach związanych z zatrudnieniem w każdej chwili można się zwrócić do koordynatora? Proszę o odpowiedź, ponieważ może to być ważna informacja dla potencjalnych pracowników.

karol

tylko 7-em textów , ale to nie są opinie ??/ tylko jakis bełkot

Tak1Nie2

@karol

Jeżeli uważasz, że w wątku brakuje opinii zgodnych z prawdą, to może będziesz tak uprzejmy i podzielisz się z nami informacjami, jak wygląda praca za pośrednictwem firmy Work On Personal LTD? Masz może jakieś związane z tym pośrednikiem doświadczenia, którymi mógłbyś się podzielić? Zachęcam do wyrażenia swojej opinii.

Pepik

Jest to firma pośrednicząca w zatrudnieniu za granicą. Wyjdź na ich stronę workonpersonal . pl tam są nr telefonów możesz zadzwonić i się wszystkiego dowiesz ;)

Lepik
@Pepik

Aleś Ty mądry (inaczej). Ludzie tutaj pytają o możliwie liczne i szczegółowe opinie na temat jak Firma działa w praktyce (najlepiej osobiste, od jej pracowników) i czy dotrzymuje obietnic, a nie jakie ma oferty pracy i co obiecuje, bo od tego są inne serwisy. Takie opinie najczęściej mogą zamieszczać rekruterzy Firm, czym im nie pomagają, tylko mogą zaszkodzić i zniechęcić kandydatów do pracy. Pozdrawiam czytających. :)

Tak4Nie

@Lepik

Dokładnie - najlepiej by było poznać opinie osób, które pracowały za pośrednictwem firmy Work On Personal i mają jakieś doświadczenia z tym związane. Może Ty pracowałeś za ich pośrednictwem i jesteś w stanie podzielić się z nami swoją opinią na ich temat? Chciałbym dowiedzieć się, czy warto za ich pośrednictwem aplikować. Mógłbyś się wypowiedzieć?

Stefan

Zachęcam osoby które były lub są nadal pracownikami firmy Work On Personal LTD, do napisania opinii w temacie kwestii płac oraz dodatków płacowych u tego pracodawcy. Proszę by wspomnieć również, co sądzicie na temat stanowisk prac za granicą jakie ta firma oferuję.

Pan Hardzik

Kto wie coś o tej firmie ? Proszę o kontkat

Tak29Nie

Hektor
@Pan Hardzik

Dołączam się do pytania...

Tak6Nie

Zostaw opinię o Work On Personal LTD - Londyn

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie