Cukiernia Piekarnia Pabich

Opinie o Cukiernia Piekarnia Pabich

Tleniona blondyna

D o wyjechanego. W sprawie nadgodzin i nocnych napisac do inspekcji pracy i innych spraw -podziała.Co do zachowania i stosunku do pracownika nic nie zrobisz takie wychowanie.

wyjechany

Firma.... a raczej cyrk, a bardziej trafnym określeniem będzie (usunięte przez administratora) Kodeks pracy?? jeśli już to kodeks pabicha w którym jest tylko jeden punkt:(usunięte przez administratora) pracownicy pracują codziennie po ponad 8 godz, średnio po 10-12, 6 dni w tygodniu, nie mają płaconych nadgodzin ani stawek nocnych, nie wiem jakim cudem inspekcja pracy jeszcze się nie tym nie zajęła. Wiele by można napisać o tej firme, niestety bardzo mał czegoś dobrego. Szefostwo chamskie, aroganckie, przekonane o tym, że wszystko wiedzą najlepiej, co do calej reszty warto jeszcze wspomnieć o pewnej niskiej pani z biura, najbardziej zakłamana i fałszywa osoba jaką miałem nieprzyjemność poznać w swoim życiu. Jeśli ktoś chce zmarnować sobie zdrowie psychiczne jak i fizyczne lub nie ma szacunku do samego siebie to serdecznie polecam ten zakład pracy.

Tleniona blondyna

Do Grażyny. Żadne teorie spiskowe tylko czysta prawda.

Grażyna

Po co takie teorie spiskowe. wszędzie pracują ludzie i tylko ten się nie myli kto nic nie robi!!

Tleniona blondyna

Uwaga! Po 2 latach pracy okazało się że umowa o pracę byla omyłkowo napisana i podpisana przez Patrycję Pabich-Zakrzewską.To jest skandal.Pracujesz o oni Tobie powiedzą że nie pracowałeś.W tej firmie należy zbiuerać wszelkie dokumenty potwierdzające wykonywaną prace bo okaże się ze pracownika wyrolowali.Oprócz Pabichów należy uważać na Marzenę z biura ten sam typ.

Tleniona blondyna

Firma, jako pracodawca nie do polecenia. Właściciele, zero dobrego wychowania, zero inteligencji. Słoma im z butów wychodzi. Bałagan w dokumentach, umowę otrzymujesz po wypowiedzeniu. Nie wiesz na jakich warunkach pracujesz. Dla nich nie ma godzin nocnych i nadgodzin, oni rządzą i stanowią prawo. Wystrzegajcie się takiego pracodawcy. Nie znają kodeksu pracy i nie staną po stronie pracownika. Boją się klienta. A co do wyrobów to typowe wsiowe bez rewelacji, wszystko o jednym smaku. Nie polecam mimo że tanie. Ohyda.

Ewa

Zachęcam was do napisania rzetelnych i szczegółowych opinii na temat pracodawcy, jakim jest Cukiernia Piekarnia Pabich. Czy polecacie innym tę firmę? Napiszcie nieco na temat wysokości wynagrodzenia, dodatków oraz atmosfery. Może wiecie, czy aktualnie potrzebują ludzi?

hata

Oszust,burak i prostak

Ja
@hata 16.01.2016 21:10

Gruby pacan krętacz oszust. I tyle w temacie

Zostaw opinię o Cukiernia Piekarnia Pabich - Szamotuły

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cukiernia Piekarnia Pabich