Beta point

Bydgoszcz

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 6 ocen.

Beta point
3 6 6 1

Opinie o Beta point

Administrator

Podałby ktoś z Was jakieś sugestie odnośnie rekrutacji w Beta point? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

koral 2

hehe niezła akcja zablokowano możliwość dodawania komentarzy na poprzedniej stronie go work, tzn nie zablokowano tylko... trafiają do weryfikacji dodałam negatywne opinie to nie pojawiły się ale jak dodałam pozytywną to zaraz się pojawiła. Właścicielka nawet tam zapłaciła żeby mieć nad tym kontrole?

były pracownik

Cześć:) jak tam sytuacja i atmosfera w firmie?

AS

Niestety firma Beta Point ma problem z pomysłem na swoją działalność. Co rusz ma inne podejście do realizacji polityki zarówno na produkcji i podejściu do polityki obsługi klientów. Wynikiem tego jest ciągła rotacja na wszystkich szczeblach pracowniczych w tym również kierowniczych. Od początku br. roku przez firmę przewinęło się już kilkanaście pracowników. To nie jest normalne i nie może prowadzić do sukcesu firmy. Kiedy uda im się już zatrudnić osoby, które mają swoje pomysłu i wnoszą one powiew świeżości do firmy i zespołu, te bardzo szybko odchodzą lub dziękuje im się za współpracę, bo w danej chwili firma ma pomysł na inny kierunek. W rezultacie nie wiadomo czy następnego dnia spotkasz w pracy swojego kolegę. Jeśli ktoś planuje podjąć pracę w Beta Point to niech to będzie jego pierwsze praca lub przystanek w karierze. W dłuższej perspektywie szybko przekona się, że panuje tam jeden wielki BAŁAGAN a atmosfera i kultura pracy pozostawia wiele do życzenia.

Mamam

Wyścig szczurów. Jeden błąd i wylatujesz, w ciągu roku rotacja pracowników jakby tam huragan był.

Zostaw opinię o Beta point - Bydgoszcz

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beta point