Gold Rent a Car Wojciech Goś

Parczew

Opinie o Gold Rent a Car Wojciech Goś

anonymous

Również zostałem oszukany przez tego pajaca. Miał ode mnie Auto lawetę Peugeot Boxer 2016 rok. Zapłacił 2 razy i to po ponagleniach, potem przestał płacić, za lawete i za ubezpieczenie. Po ponagleniach pisemnych mojego pełnomocnika żeby zwrócił lawetę. przysłał swojego kolesia zeby ją oddał. Laweta wróciła zniszczona 2 razy miał kolizje, Nie jezdził na serwisy, nie wymieniał oleju niczego. Jestem na interesie z oszustem Wojciechem Gosiem w plecy 20.000zł. Również mogę się dołączyć do pozwu zbiorowego przeciw niemu. Trzeba go zniszczyć zeby juz nigdy nikogo nie oszukał.

anonymous

Witam poszukuje ludzi oszukanych prze Pana Wojciecha ten oszust działa na cała Polske prosze o pilny kontakt katarzyna.ruckowska@wp.pl.

@anonymous 03.04.2018 18:31

Pani Katarzyno Pani adres mailowy nie istnieje bardzo proszę o podanie prawidłowego adresu. Ja również zostałem oszukany przez tego Pana

Komornik Sądowy

Osoby lub firmy które w okresie od 20 października do 12 stycznia 2016 r. użytkowały lub miały podpisane umowy wynajmu samochodów Ford Fiesta lub Volkswagen Pasat z firmą Gold Rent a Car Wojciech Goś proszone są o kontakt pod adres zgloszenie@kbpm.pl lub nr tel. ( usunięte przez administratora )

katarzyna
@Komornik Sądowy 16.01.2016 02:11

Proszę o kontakt

anonymous

Pan Wojciech Goś jest oszustem i naciągaczem jeżeli ktoś chce robić z nim interesy niech uważa.

Zostaw opinię o Gold Rent a Car Wojciech Goś - Parczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gold Rent a Car Wojciech Goś