Opinie o Clavey

CLAVEY
pracodawca

Szanowni Państwo, Wszelkie informacje i zapytania prosimy kierować na nasz adres mailowy cms@clavey.eu lub zapraszamy na rozmowę do naszego biura. Chętnie porozmawiamy na ważne dla Państwa tematy. Zespół Clavey

Batista

Czy warto zatrudniac sie do claveya w wrzesni za srednie wynagrodzenie i praca po 12 godzin i weekendy.

vw
@Batista 13.01.2016 17:02

Nie. Na rynku jest wiele innych firm oferujących podobne stanowiska a o wiele lepiej płatne. Dodatkowo w korzystniejszym wymiarze czasu pracy. Np. w VW.

Zostaw opinię o Clavey - Września

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clavey