JobRun

Opinie o JobRun

Zainteresowana

@Pracodawca Witam, mam kilka pytań: 1) Gdzie można wyrobić nr BSN? W internecie pisało, że taki nr można wyrobic u siebie w urzędzie gminy. Byłam ale niestety urzednicy pierwszy raz slyszą o tym nr. 2) Czy buty, które obowiązują na produkcji można kupić w Pl ? Jeśli nie to kupujemy w firmie czy dostajemy? 3) Czy do Holandii należy zabrać pieniądze (Euro)? Należy się nastawić na dodatkowe opłaty? (Ubiór, załatwianie dokumentów itp) 4) Jesli nie znam języka obcego to czy na produkcji będzie tłumacz? 5) Wiem, że są przerwy na posiłki ale co w sytuacji kiedy najdzie potrzeba skorzystania z toalety? Można w każdej chwili opuścić stanowisko pracy? 6) Czy w pracy dostajemy jedzenie i wodę czy każdy pracownik przynosi sobie własne jedzenie? 7) Czy w domkach jest pelne wyposażenie np suszarka, mydło, ręczniki, kołdra, poduszka itp. 8) Czy do każdego pokoju jest przydzielona lodówka? 9) Czy sklepy są blisko miejsca zamieszkania? Będę wdzięczna za odpowiedzi. :) Ps. Bardzo przepraszam za tyle pytań i za te trochę nietypowe/dziwne ale pierwszy raz wybieram się do Państwa i chciałabym się dobrze przygotować do wyjazdu. :) Dziękuję i pozdrawiam ;)

Mark_Work '22

- Oferta Pracy, szybko Zaproponowana. Po przyjeździe, trzeba wszystko mieć przygotowane [jedyny minus, brak możliwości: dowiezienia do Urzędu w celu załatwienia].

@Mark_Work '22

O co chodzi z tym urzędem? (jeszcze mnie nie było na wyjeździe) chodzi o załatwianie możliwości pobytu? Jeśli tak to czemu firma nie pomaga dowieźć kandydata? Jakie jeszcze rzeczy trzeba na pewno na własna rękę ogarniać?

Dzień dobry, Każda osoba zrekrutowana przez nas, tj przez JobRun i zaakceptowana przez pracodawce holenderskiego, jest przez tego pracodawce zatrudniona. Jest to legalna praca i legalne zatrudnienie, czego potwierdzeniem jest wyrobienie, dla każdej osoby, nr BSN, w Holandii. BSN jest to nr podatkowy, wyrabiany raz na całe życie. Można go porównać do naszego nr Pesel (lub NIP). Jeżeli dana osoba nie posiada jeszcze BSN-u, to my wcześniej informujemy o tym firmę holenderską. Ta firma umawia terminy w urzędzie w Holandii, w którym wyrabiany jest nr BSN. Nikt z pracowników sam tam nie jedzie. Także NIEprawdą jest, że trzeba do urzędu jechać samemu, jak to ktoś napisał. Zawsze koordynatorzy z ramienia pracodawcy holenderskiego jada z jedną lub kilkoma osobami. Zawsze pomagają w urzędzie, tłumaczą (jeżeli jest potrzeba) i jest to usługa DARMOWA dla każdego pracownika. Jeżeli ktoś zgubił druk, na którym otrzymał BSN, to pracodawca będzie zmuszony wyrobić Duplikat, za który urząd pobiera opłatę kilkanaście €. Wówczas pracownik będzie musiał zapłacić do urzędu holenderskiego ta kwotę. Tak działają firmy, z którymi my współpracujemy. Zapraszamy do kontaktu: 518891884,517017884, 517362797. Jeżeli linie są zajęte, nie odbieramy, to prosimy napisać maila na jobs@jobrun.eu i podać nr tel do siebie. Oddzwonimy. Pozdrawiamy, Zespół JobRun

@Jxxa

Hej hej ???? Mam 32 lata i wybieram się do Holandii pod koniec października lub początkiem listopada (jeszcze do uzgodnienia) na sałatki. Jadę pierwszy raz. Może ktoś chce się przyłączyć? ???? Razem raźniej ????????

Julia

Nie polecam pracy na pakowaniu przekąsek, osoby tam pracujące a mianowicie kobiety bardzo nie miłe, zrobią wszystko abyś zrezygnował, a 33h tygodniowo przy takiej stawce to są śmieszne pieniądze, już w Polsce można więcej zarobić

Pracownik Fizyczny

Proszę o pracę jestem Holandii

Pracuje przy papryce i szukam pracę przy mięsie dziękuję nie znam języka

robcio74@vp.pl

Szukam pracy tilburg okolice beż znajomości języków obcych

Fatum

Czy ktoś pracował HOUSEKEEPING / Prace Porządkowe w Hotelu? Chce się tam przenieśc ponieważ buty robocze na magazynie mnie dobijają, prosze o opinie

Martyna

Hej, wybiera się ktoś na wyjazd do pracy z tą agencją? Jestem świeżo po maturze i chciałam wyjechać do pracy na jakiś czas. Wiadomo, że razem raźniej, wiec szukam koleżanki na taki wyjazd. Jeśli ktoś chciałby razem wyjechać, to niech śmiało pisze ???? Facebook - Martyna Czeladzka Gmail - martyna.czeladzka@gmail.com

Ilona

Witam planuję wyjazd z tej firmy jeśli będzie praca jakoś 18.09.23 czy ktoś też się wybiera w tym czasie

Julia
@Ilona

Tak, ja właśnie mam w planie jechać pod koniec września/początek października. Ale muszę się wszystkiego dowiedzieć

Ilona

Jutro zadzwonię jeśli nic nie będzie idę tu gdzieś do pracy ,

Majka
@Ilona

Cześć, dzwoniłaś? Dowiedziałaś się może czegoś konkretnego, jest możliwość wyjazdu? Ja próbowałam się dzisiaj kontaktować, ale nikt nie odbierał. Wiesz może coś dodatkowego na temat pracy tutaj? Może ktoś ci polecił firmę i mówił coś więcej?

@Majka

Dzień dobry, Prosimy przesłać nr tel do siebie na maila jobs@jobrun.eu Oddzwonimy :) Zespół JobRun

Nikt nic nie wie o tych Kanapkach? Po tym dialogu mnie też robota tam zainteresowała. Czy sam Pracodawca może się odnieść do tamtejszych warunków? Czego można obecnie się spodziewać? Przyda się to wielu kandydatom

piotrek

dzieki tej agencji wyjechalem do pracy do niemiec. jestem tu juz 6 miesiecy i licze na dluga prace.

Celina

Czy pracodawcą na piekarni zapewnia obuwie robocze

@Celina

Dzień dobry, Jest kilka rożnych klientów, którzy oferują pracę na piekarni. Jeden klient dostarcza obuwie robocze za darmo, u innego należy wykupić za ok €20. Podczas rozmowy telefonicznej zawsze informujemy. Często osoby jadące do pracy kupują obuwie w Polsce. Zapraszamy do kontaktu: 518891884, 517017884, 517362797 lub jobs@jobrun.eu Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Może jednak wiecie coś więcej o stawkach? Ktoś tu pisał, że nawet 1100 euro ciężko jest wyrobić, no a jeszcze dochodzą koszty mieszkania :( Chciałabym wyjechać na sałatki, praca na produkcji. Ponoć nie trzeba znać języka. Czyli na miejscu jest polski koordynator? W trakcie wyjazdu pomagają w razie co z biura z Polski i nie ma się o co martwić? Piszą w ogłoszeniu coś o dodatku wakacyjnym, ile on może wynosić?

Dzień dobry, Jeżeli nie ma wymogu językowego, tzn. ze jest polsko-jezyczny koordynator. Tak, pomagamy w zorganizowaniu transportu. Samemu trzeba opłacić koszt przejazdu firmie transportowej. My rezerwujemy miejsce. Firma wizie Panią od drzwi do drzwi (na dokładny adres Holandii). Na sałatkach jest gwarancja godzin. Tzn ze przez cały czas pracy firma zapewnia pełny etat. Dodatek wakacyjny tj dodatek 8% do każdej godziny. Na pewno można zarobić. Gdyby tak było jak Pani pisze, nie wyjeżdżaloby tyle osób do pracy. Bywa ze obecni pracownicy zniechęcają nowo przyjezdnych bo boja się o swoje miejsca pracy. Zachęcamy do kontaktu z nami 517017884, 518362797, 518891884 lub jobs@jobrun.eu Wszystko przedstawimy podczas rozmowy. Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Katarzyna

Miła Pani, bez problemu i konkretnie co jest i od kiedy. Pomoc w organizacji busa tez super ze strony firmy jak ktoś nigdy nie wyjeżdżał .

X

Super polecam!

Sławek

Firma porządna, ogarnięci ludzie, gorąco polecam

Nowa

Hejka wam, czy był ktoś może już w Westland w pracy przy sortowaniu i pakowaniu kwiatów i owoców. Chciałabym pojechać z chłopakiem ale szukam i szukam opinie na ten temat i nie mogę znaleźć :/

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w JobRun?

Kamilla

Mam 21 lat, nie palę, nie mam auta. Bylam juz za granicą. Chce jakaś dziewczyna w podobnym wieku jechać ze mną na pokój? Dopiero szukam oferty, chce wyjechać na około 3miesiace

nowy

Hey pytanko co do zakwaterowania jakie warunki mieszkaniowe są i jak z ludżmi na domkach ??

Think

Czy ktoś był na pakowaniu jajek w Holandii? Jak oceniacie?

Hello

Czy agencja wciąż rekrutuje? Od piątku nie mogę się do nich dodzwonić. Wysłałem formularz na ich stronie, na olxie, pisałem meila, smsa, dzwoniłem i nic. Zero kontaktu. Interesuje mnie głównie praca przy sałatkach, ale inne oferty z dużą ilością godzin też wchodzą w grę.

@Hello

Dzień dobry, Tak, rekrutujemy. Dziennie wpływa nam kilkaset zapytań o pracę, stąd trudności. Proszę wysłać swój nr telefonu na biuro@jobrun.eu I skontaktujemy się :) Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Zostaw merytoryczną opinię o JobRun - Poznań

• Jak się pracuje w JobRun?

Zobacz opinie na temat firmy JobRun tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 274.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JobRun?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 29 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JobRun?

Kandydaci do pracy w JobRun napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JobRun