Opinie o MegaPenn Maja Nowak w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MegaPenn Maja Nowak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MegaPenn Maja Nowak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MegaPenn Maja Nowak w Katowice

Czy pracodawca MegaPenn Maja Nowak motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Wkurzony Nowy wpis

To zwykły Scam!!! Wywalić to z GoWork!! Szanujcie się!!

oszukana Nowy wpis

Na pierwszą moją wiadomość otrzymałam odpowiedź od tej "uczciwej" firmy, niestety po przesłaniu gotówki kontakt się urwał i tyle. Według mnie oszustwo . Ale przynajmniej kobieta znalazła sposób na życie, wykorzystując jednorazowa przesyłkę kurierska.

oszukana Nowy wpis

Dokladnie ja tez dalam sie nabrac jak naiwna idiotka ale mysle sobie. No coz moze wkoncu sie uda i zaryzykuje.. i wplacilam 9zl niby nie duzo ale dla osoby ktora jest zdesperowana i pilnie szuka pracy wplacanie dla takich oszustow jest kosztowne. Osoba ktora napisala opinie bardzo dobra mysle ze byla to sama pani Maja. Mysle zeby poszukac czegos wiecej o tej niby oczciwej firmie i osob ktore zostaly oszukane przez MegaPenn iy pania Maje i moze jakis zbiorowy pozew o oszustwo. A druga sprawa ladne pieniadze maja z takich naiwniakow jak ny bo skoro dziala to ba cala polske to ludzie wplacaja a suma sumarum kwota sie uzbiera

Dawid

Oszustwo. 2 tygodnie temu wysłałem zgłoszenie, wpłaciłem 9 PLN za "pierwsza przesyłkę kurierską" i od tego czasu nikt mi nie odpisuje, przesyłka nie przyszła. Pani Nowak za to ma pełen pakiet moich danych osobowych. Nie polecam, oszustwo i złodziejstwo.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie MegaPenn Maja Nowak? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
chałupnik z nysy

Polecam składanie długopisów u pani Mai Nowak z MegaPenn. Firma w 100% godna zaufania, rzetelna, terminowo wypłaca wynagrodzenie za pracę,można podpisać umowę nawet na czas nieokreślony, zlecenia są gwarantowane co miesiąc. Nie ma żadnych problemów, kontakt z firmą jest na bieżąco. Pracuje na stałe u nich i nie musze sie o nic martwić bo zarabiam znacznie powyżej średniej krajowej i mam opłacane wszystkie składki zus i zdrowotne. Kontaktować sie proszę z panią Mają Nowak pod adresem mailowym: uczciwe.chalupnictwo@yahoo.com Proszę powołać się na forum goWork. Życzę powodzenia!

Zostaw merytoryczną opinię o MegaPenn Maja Nowak - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042