CMS POLSKA

Zaczernie

Opinie o CMS POLSKA

Czarek

CMS POLSKA ma opinię dobrego pracodawcy, polecam!!

Karl Krematorzysta

Standardowo.Właściciele podszywają się że jest super a EX pracownicy że nie jest.

pracodawca
@Karl Krematorzysta 17.05.2017 22:03

Na podstawie tych bredni wypisywanych przez EX pracowników powinni stworzyć portal: Kogo nie zatrudniać. Zapewne dojdzie do tego, zobaczymy komu będzie do śmiechu. Szkoda że większość pracowników nie potrafi szanować pracy. Życzę wszystkim szukającym pracy, żeby praca ich zaczęła szukać.

buhahahahahahha

Wielki jeden bajzel w tej firmie.Pracowałem w tej firmie i wiem. Nie polecam.Szefowie beznadzieja,każą pracować od rana , brak nadgodzin.Dziadostwo.

kolorowy krawat

Poziom firmy zerowy - właściciele to jeden śmierdzący sweter - daje potem, drugi typ lalusia lubi chłopaków - zwolnieni z "polpharmy" z hukiem teraz próbują się we własnym handlu - praca nie polecam - pracowałem z nimi ww. firmie śliscy goście . Ha haha teraz ja się śmieje łubu-dubu niech nam żyje prezes naszego klubu idziecie na dno hahaha.

beka

hahaha...jesne, ze tak, bo dobrzy sa za slabi. Jeśli ty byłaś dobrym handlowcem to wspolczuje twoim kolejnym pracodowcą, tobie daaaaaaaaleeeeeeeeeeko do dobrego handlowca, na boku robi lewiznę i ciagle oszukuje. nie masz zielonego pojęcia o sprzedaży. nigdy nic nie spadewałas i teraz nazywasz się handlowcem? hahaha. zobaczymy jak długo popracujesz, zmieniasz robote co chwile bo w zadnej sobie nie radzisz i dobrze oszukujesz, klamaca, klamaca, nie wiesz co to uczciwość. Było was wielu? kolejne kłamstwo, szkoda gadac.

Byłam, widziałam .... tragedia

dziki, cieszę się że wiesz o czym mówisz, i mówisz prawdę: " to nie jest firma dla dobrych handlowców" Dobrzy tam byli, i odeszli :) A było nas wielu, oj wielu. Ruch jak na dworcu w Warszawie hehehehe Wesołych Świąt

dziki

jak szukasz pracodawcy frajera, to ta firma nie dla ciebie. Płacą i wymagają, fajne premie. Standard bardzo wysoki, nie dla przeciętniaków, nawet nie dla dobrych handlowców. Wielu już było co obiecywali bo im się wydawało, śmiech na sali, ale tak to jest, że o dobrego pracownika ciężko. A... "coś o tym wiem" dam ci radę "weź spierdalaj" bo to nie firma dla leszczy. Żal ludziom dupę ściska że są ciency jak szczypiorek na wiosnę i tyle w temacie.

klik

hahaha...pracuje w tej firmie i nie widze tych negatywnych rzeczy co opisują (po 3 mies kazdy ma umowę o prace i kase jaka chce) a wszyscy wiemy kto pisze te bzdury i mamy z was beke przedstawiciele od siedmiu bolesci, tyle już nie pracujecie a zal dalej dupe sciska, zenada

coś o tym wiem

Kolejny przedstawiciel rzucił papierami w listopadzie :) Jeżeli ktoś nadal twierdzi że to solidna firma - to chyba tylko troll który pisze w imieniu tej firmy. Jeżeli chcesz zweryfikować tą informację - idź tam do pracy. (na umowę zlecenie, bo umowy o pracę nie zobaczysz).

mel

jak zwykle na takich forach opinie bardzo różne. Ja popatrzyłam na to pozytywnie bo szukają przedstawiciela medycznego na podkarpackie. Wymagają wyższego wykształcenia, doświadczenia w pracy w branży FMCG lub na stanowisku PM/PA. Oferują nowy samochód służbowy i narzędzia pracy. Muszę tylko jeszcze sprawdzić jak z umową.

ononaono

co do pozytywów to jak u klasyka: " łubudubu niech nam,żyje prezes klubu". Łatwo sprawdzić, że kłamią. Zapytać ilu było pracowników w ostatnim roku na moim stanowisku? Poza tym, trudno ukryć niepodpisywanie umów i brak płatności. To ma na prawdę krótkie nóżki. Tyle w temacie.

Po

Pracuje tu już chwile i na prawdę polecam. Bardzo fajni ludzie, dobre warunki, wszystko legalnie i zgodnie z prawem. Kasa też ok.

komi

Nie wiem jak jest w firmie ale znam jednego z właścicieli i zawsze był ućzciwy, pracowity i wszystkim pomaga, wiem, też ze zawsze doceniał zaangażowanie, łebski facet, wydaje mi się ze warto byłoby u niego pracowac

matrik

Pracuje w firmie od niedawna i nie rozumiem tych komentarzy. Mam umowę, dobre wynagrodzenie. Nie zauważyłem w firmie praktyk, o których piszecie. Jaki bratanek? Szefowie owszem są wymagający. Na pewno nie jest to firma dla leserów i cwaniaczków, tylko dla ludzi pracowitych i uczciwych. Firma rozwija się dzięki temu szybko. Jej sukcesem są ludzie. Może z wami jest coś nie tak skoro tu już nie pracujecie. Firma ma duży potencjał i uważam że można się tu dużo nauczyć i rozwijać.

ononaono

Uwaga. Nie mają umów. Nie płacą. Rozmowa rek. ok a potem tylko gorzej. Na wszystkich stanowiskach 100 % rotacji w roku 12 razy zmiana. Najdłużej pracuje się u nich 3 miesiące ale bez papierów i bez pensji. 1 osoba w biurze na stałe, na etat i bratanek jako handlowiec. GPS w aucie na umowę zlecenie.Inwigilacja i niewolnictwo. Rada, zbieraj na nich kwity i do PIP albo sądu pracy.

Tygrys12

Brak poszanowania dla pracownika - szefowie wymagają donoszenia na siebie - brak rozwoju - na firmę kilku osobową rotacja ok 10 pracowników na rok

ooo
@Tygrys12 11.01.2016 20:49

hahaha...tygrys nie pracuje bo ściemniał ciągle w robocie i donosił na innych to donieśli i na niego hahaah ma za swoje :) bardzo dobrze fałszywców trzeba tępić

Zostaw opinię o CMS POLSKA - Zaczernie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CMS POLSKA