palmix

Dąbrowa Górnicza

Opinie o palmix

girak

Firma jak najbardziej moim zdaniem warta polecenia, pomimo , że niektórzy starają się przeforsować swoje inne zdanie. Nie warto ich słuchać @pason wtedy

tralala

no to chyba nie powinno być teraz jakiś problemów jeśli chodzi konkretnie o tych ludzi, no nie? bo teraz to na budowlanke, an produkcję cyz na palety to ludzi nie brakuje, wiec jeśli macie rekrutacje to na pewno powinno być tam kilka osób jak nie kilkadziesiąt osób chętnych do pracy, wiem co pisze, sam działam w HRze.

Focus

PALMIX to super firma, polecam !

tak, całą dobę, mieszkasz przez 6 dni w przyczepie, a ciezarowka lub tir moze przyjechac w poludnie albo o 3 w nocy, a ty pracujesz, niewazne czy jest dzien czy noc

pracownik xxxx

w odp. na twoje pytanie , tak jestem bardzo zadowolony/a z wynagrodzenia za swoja prace w firmie Palmix

Pracownik xxxx

Pracuje w Palmix 5 lat i szczerze bez zobowiązań pisze bardzo porządna firma i szczerze polecam , pozdrowienia dla szefa

Zostaw opinię o palmix - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie palmix