Ekoinstal Joanna Tomczak

Opinie o Ekoinstal Joanna Tomczak

Jakie czynniki według Was jest najważniejszy przy wyborze miejsca pracy? Atmosfera, zarobki, lokalizacja czy jeszcze coś innego?

sivy

Firma godna polecenia.W pelni wyplacalna, dobre warunki socjalne.polecam.

Ja
@sivy 10.01.2016 18:01

Co ty (usunięte przez administratora) Jakie socjalne?

Anonim

Złodzieje i oszuści! Szukają murzynów do pracy!

Zostaw opinię o Ekoinstal Joanna Tomczak - Rekowo Górne

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekoinstal Joanna Tomczak